Friday, July 19, 2024
Home / Kultura  / Warsztaty malowania ceramiki w IKEA Kraków

Warsztaty malowania ceramiki w IKEA Kraków

Zmalujcie coś na Święta! IKEA zaprasza na bezpłatne warsztaty malowania ceramiki

Malowanie ceramiki w IKEA to gratka dla dzieci i dorosłych! / fot. materiały prasowe

W najbliższy weekend, 8-9 kwietnia 2017 r., IKEA Kraków zaprasza na bezpłatne warsztaty malowania ceramiki. To doskonała okazja do stworzenia oryginalnych ozdób na wielkanocny stół

Malowanie ceramiki w IKEA to gratka dla dzieci i dorosłych! / fot. materiały prasowe

Malowanie ceramiki w IKEA to gratka dla dzieci i dorosłych! / fot. materiały prasowe

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Do dyspozycji wszystkich chętnych będą specjalne stanowiska i szybkoschnące farby do ceramiki. Uczestnicy warsztatów z pomocą dekoratorek pomalują wybrane naczynia z asortymentu sklepu. To, jaki wzór znajdzie się na miskach czy talerzykach zależy tylko od naszej wyobraźni. Z pewnością największą popularnością będą cieszyły się wielkanocne zające, kurczaczki czy pisanki, ale mile widziane są też motywy niekoniecznie związane ze świętami. Takie własnoręcznie ozdobione miseczki mogą być przecież świetnym prezentem dla bliskiej osoby, podarowanym bez specjalnej okazji.

Zajęcia odbędą się na I piętrze sklepu, tuż za ruchomymi schodami. Prowadzone będą w trybie ciągłym od godziny 11:00 do 19:00, można więc do nich dołączyć w każdej chwili. Po zakończeniu malowania uczestnicy warsztatów zabiorą własnoręcznie pomalowane przedmioty do domu. Kupując je, mogą skorzystać z obowiązującej w dniach 5-15 kwietnia oferty -15% na wszystkie talerze, miski, sztućce i obrusy. Dotyczy ona członków klubu IKEA FAMILY.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ