Sunday, July 14, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Warsztaty „Ja i moje granice”. Prowadzi: dr Małgorzata Majewska

Warsztaty „Ja i moje granice”. Prowadzi: dr Małgorzata Majewska

Chcesz, aby asertywność stała się Twoją nową super-mocą? Weź udział w warsztatach!

Dzięki warsztatom zyskasz nową super-moc! / fot. Pete Bellis / Unsplash

Wierzymy, że jesteśmy kreatorami własnego życia, że czasem wystarczy jedno usłyszane zdanie, jedna spotkana (nie)przypadkiem osoba, jeden warsztat, by przekonanie „Nic ode mnie nie zależy” zamienić na „Ode mnie zależy wszystko”.
Fundacja Miasto Kobiet zaprasza na pierwsze warsztaty z cyklu „Twoje życie zależy od Ciebie”, które już w styczniu poprowadzi dr Małgorzata Majewska. Podczas warsztatów pod hasłem „Ja i moje granice” poznamy narzędzia do tego, jak zacząć sobie ufać, stawiać granice sobie i innym oraz dawać sobie przyzwolenie na popełnianie błędów

Dzięki warsztatom zyskasz nową super-moc! / fot. Pete Bellis / Unsplash

O WARSZTATACH

Mottem naszych warsztatów jest myśl Brene`a Browna, że tylko osoba, która potrafi jasno stawiać granice, potrafi być głęboko empatyczna.

„Ufam ci, jeśli masz jasność co do swoich granic, trzymasz je i masz jasność co do moich granic i szanujesz je. Nie ma zaufania bez granic”.

arrow Podczas warsztatów przyjrzymy się temu, czym w ogóle są granice, w których miejscach te nasze są nieszczelne i co nas unieczynnia.
arrow Będziemy dużo mówili o przemocy w języku, szczególnie tej nieoczywistej, często nieuświadamianej przez samego nadawcę.
arrow Ciągle będziemy wracać do pojęć: sprawczość, odpowiedzialność i prawo do błędu. W trakcie zajęć przyglądniemy się także naszemu językowi i przez niego dotrzemy do tego, jak postrzegamy siebie, innych i świat.

O PROWADZĄCEJ


Dr Małgorzata Majewska przeszkoliła setki dziennikarzy, psychologów i lekarzy z tego, jak słuchać i rozmawiać. Na Uniwersytecie Jagiellońskim prowadzi zajęcia m.in. ze stylistyki i kultury języka, uczy kreatywnego pisania i warsztatu prezentera telewizyjnego. Przez studentów doceniania jest za empatię i charyzmę, czego potwierdzeniem są corocznie wygrywane plebiscyty na najlepszego wykładowcę. Małgorzata Majewska jest częstym gościem i mówczynią na konferencjach naukowych i w programach telewizyjnych, gdzie  występuje w roli ekspertki. Prywatnie jest mamą Heleny, biega, gotuje, a ostatnio – jeździ konno.

Czy to wstyd być damą do towarzystwa? fot. prt scr Dzień Dobry TVN

Małgorzata Majewska komentuje zjawisko „sugardatingu” w Dzień dobry TVN

Felietony Małgorzaty Majewskiej w „Mieście Kobiet”

„Przepis na bieganie” Małgorzaty Majewskiej

bieg majewska wywiad dieta

Bieganie może być wykańczające, ale niektórzy właśnie w pokonywaniu słabości widzą sens / fot. Łukasz Gaffling

CO: Warsztaty z asertywności „Ja i moje granice” z dr Małgorzatą Majewską
CZAS: 11.00-16.00
LICZBA UCZESTNIKÓW: 16
OBECNOŚĆ PANÓW JEST BARDZO MILE WIDZIANA!
GDZIE: Ambasada Krakowian, ul. Stolarska 6, Kraków
KIEDY: 27 stycznia 2018 r. (sobota)
CENA: 190 zł UWAGA – Warsztaty w cenie 140 zł dla znajomych – jeśli zapiszesz się razem z kimś, obydwoje uzyskacie rabat – 50 zł. 
ZAPISY: aby wziąć udział w warsztatach, napisz do nas mail: fundacja@miastokobiet.pl oraz wpłać 190 zł lub dwa razy 140 zł (jeśli zapisujesz też znajomą) na konto Fundacji Miasto Kobiet: Kredyt Bank, nr 29 1090 2053 0000 0001 3434 8960 . Jeśli masz pytania, zadzwoń: tel. 12 294 11 80
FB: dołącz do wydarzenia!
Zanim zapiszesz się na warsztaty, zapoznaj się z regulaminem

Warsztaty są dofinansowane z środków Fundacji Miasto Kobiet, które pochodzą ze sprzedaży toreb-cegiełek. Fundacja Miasto Kobiet jest organizacją non-profit.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ