Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Pasja o wiek nie pyta

Pasja o wiek nie pyta

Niepowtarzalna okazja do nauki pod okiem profesjonalistów w przyjemnej atmosferze - warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Zapraszamy wszystkie małe i te trochę większe głowy w wieku 10-15 lat, pełne fantazji na letnie warsztaty fotograficzne. To niepowtarzalna okazja do nauki pod okiem profesjonalistów w przyjemnej atmosferze.

plakat podgląd

 

Nasi wspaniali adepci poznają tajniki posługiwania się aparatem cyfrowym oraz podstaw pracy ze światłem. W roli fotograficznego mentora pojawi się specjalista od oświetlenia studyjnego oraz brand manager studia Quantuum – Marcin Woźniak.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wykreowania swojego wyjątkowego świata przed obiektywem. Warsztaty zakończą się wspólną sesją zdjęciową, gdzie z wszystkich prac młodych adeptów stworzona zostanie mini wystawa, a trzy wybrane przez nas prace nagrodzimy.

Zaplanowane są 2 cykle 4-dniowe: pierwszy cykl:5,7,12,14 sierpnia, drugi cykl 19,21,26,28 sierpnia. Przewidziany czas trwania każdych warsztatów to 3 godziny. Zajęcia będą odbywać się w studiu Quantuum przy ulicy Bonarka 11 w Krakowie. Koszt uczestnictwa to jedyne 50 zł/osoby. Przewidziana ilość uczestników w grupie to 6-8 osób.

Zgłoszenia, rezerwacja i więcej informacji: info@foto-tip.pl

Więcej informacji znajdziesz na www.foto-tip.pl/warsztaty

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ