Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / Warsztaty Biznes po Godzinach – ladies edition w Krakowie!

Warsztaty Biznes po Godzinach – ladies edition w Krakowie!

Marzysz o własnej firmie? Masz dość pracy w korporacji? Jesteś młodą mamą i szukasz pomysłu na siebie? Nie może Cię tam zabraknąć!

Marzysz o własnej firmie? Masz dość pracy w korporacji? Jesteś młodą mamą i szukasz pomysłu na siebie? Nie może Cię tam zabraknąć!

TC TI zaproszenia LODZ 728x90

fot. materiał prasowy

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkie panie zainteresowane własnym biznesem na warsztaty z cyklu Biznes po Godzinach, które odbędą się 25.06. 2015 w Krakowie (Qubus Hotel Kraków ****, Nadwiślańska 6).

Warsztaty skierowane są do przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych, które prowadzą już swoje firmy, jak i tych, które dopiero planują spełnić swoje marzenia i pracować na własny rachunek.

Podczas spotkania w przyjaznej atmosferze i warsztatowej formule doświadczeni eksperci podpowiedzą jakie są dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla osób, które marzą o własnym biznesie oraz podzielą się z uczestnikami swoją wiedza i doświadczeniem.

Na początku spotkania o samym procesie zakładania własnej firmy oraz procedurach z tym związanych opowie Kamil Derendarz, Zastępca Dyrektora Oddziału Tax Care w Krakowie, który wskaże również na plusy i minusy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Podczas warsztatów swoją historię realizacji marzenia o własnej firmie opowie Aneta Pondo, założycielka oraz redaktor naczelna czasopisma „Miasto Kobiet” i portalu www.miastokobiet.pl.

Dla tych, którzy nie mają własnego pomysłu na biznes, Maciej Trela i Klaudia Sikorska-Maciąg z Północ Nieruchomości zaprezentują dostępne na rynku rozwiązania franczyzowe oraz opowiedzą jak taki biznes wygląda w rzeczywistości. Czy można pogodzić rolę żony, matki oraz właściciela firmy?

Jednym z celów spotkania jest również szeroko rozumiany networking, który często odgrywa bardzo ważną rolę w relacjach biznesowych. Nad jego przebiegiem czuwać będzie Sławomir Stańczuk, Prezes Polish Business Club, który przybliży zasady jego funkcjonowania oraz wyjaśni jak skutecznie go wykorzystywać.

Na uczestników spotkania czekają atrakcyjne nagrody m.in.:
– 2 vouchery o wartości 200 zł od firmy Samanta
– zestaw kosmetyków o wartości 200 zł od Yasumi
– 2 książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” od firmy Tax Care S.A.

Główny partner spotkania w Krakowie to magazyn Miasto Kobiet.

Szczegóły i rejestracja na www.twoja-inicjatywa.pl

Zapraszamy!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Klik Dokter 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: miastokobiet.pl/warsztaty-biznes-po-godzinach-ladies-edition-w-krakowie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ