Monday, May 20, 2024
Home / Kultura  / Bądź widzialną marką – Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Bądź widzialną marką – Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Zapraszamy do udziału w dwugodzinnym warsztacie, który pozwoli zrozumieć, czym jest budowanie osobistej marki.

Bądź widzialną Marką - Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Bądź widzialną Marką - Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Zapraszamy do udziału w dwugodzinnym warsztacie, który pozwoli zrozumieć, czym jest budowanie osobistej marki.

Personal Branding nie jest Twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania Twojej marki w zarabiający na siebie brand.

Ewa Czertak

Bądź widzialną Marką - Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Bądź widzialną Marką – Warsztat pokazowy programu Personal Branding

Kolejne edycje programu Personal Branding pokazują nam, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Obserwujemy rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Warszawa 25.04.2014, godz. 10:00 – 12:00

BEZPŁATNY 2 – godzinny WARSZTAT odbędzie się 25 kwietnia 2014, o godzinie 10:00 w Bel8 Lounge & Restaurant (Belvedere Residence) ul. Sułkowicka 2/4 w Warszawie.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wymagane zgłoszenie drogą mailową oraz wypełnienie krótkiej ankiety zawierającej dane osobowe. Zgłoszenie przyjmowane do 23 kwietnia.

Zapisy, pytania: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę. Jeśli chcesz dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces, ten program jest dla Ciebie.

Budowanie osobistej marki – personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą – własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy „firmowym znakiem”, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Budowanie marki własnego nazwiska wymaga odwagi, bo za tym stoi odpowiedzialność, etyka, właściwe wybory w życiu i w biznesie.

Odpowiednio wypromowana marka działa jak kurier, przynosi precyzyjnie zapakowaną informację na Twój temat pod dokładnie podany adres. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy bezbłędnie rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru Ciebie lub Twojej oferty. Tworzysz świadomie na rynku renomę własnego nazwiska.

Program zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających przygotować się do bycia dobrze odbieraną marką. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak rozwój osobisty, personal branding, autoprezentacja, tworzenie historii marki, e-wizerunek oraz osobisty marketing, etykieta i savoir-vivre, stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i wizaż, fotografia biznesowa.

Autorski, sześciomiesięczny program zawiera:

7 warsztatów 4 – godzinnych odbywających się w odstępie około dwóch – trzech tygodni, prowadzonych przez wyjątkowych ekspertów w swoich dziedzinach

Dodatkowo:

– Indywidualne konsultacje w trakcie i na zakończenie programu.

– Follow – up w postaci jednego warsztatu po miesiącu od zakończenia programu – korygowanie podjętych działań.

– Możliwość otrzymania certyfikatu „Marka z Klasą” – uprawniający do umieszczenia chronionego patentem znaku Marka z Klasą na własnych materiałach promocyjnych.

– Preferencyjne warunki na roczne członkostwo w Lady Business Club

*materiał prasowy
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ