Tuesday, June 18, 2024
Home / Kuchnia  / Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh

Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh

Ważna informacja dla wszystkich entuzjastów indyjskiej kuchni z Warszawy. Restauracja sieci Ganesh mieszcząca się przy ul. Wilczej 50/52 zmienia swoją siedzibę. Lokal pod dotychczasowym adresem będzie działał do 15 grudnia, a już na początku 2014

Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh

Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh/fot.materiał prasowy

Ważna informacja dla wszystkich entuzjastów indyjskiej kuchni z Warszawy. Restauracja sieci Ganesh mieszcząca się przy ul. Wilczej 50/52 zmienia swoją siedzibę. Lokal pod dotychczasowym adresem będzie działał do 15 grudnia, a już na początku 2014 roku zostanie otwarty w nowym miejscu – przy ul. Marszałkowskiej 10/16 (okolice Pl. Unii Lubelskiej).

Właściciel sieci Ganesh, Tapinder Sharma, zapowiada, że pod nowym adresem goście będą mogli spodziewać się dokładnie tego samego, za co docenili działającą od 2010 roku restaurację przy ul. Wilczej. Podkreśla również, że nadchodząca zmiana będzie miała charakter przeprowadzki – nie będzie to więc zwykłe zamknięcie starego i otwarcie nowego lokalu. – Otwierając nowe restauracje sieci Ganesh zawsze staram się, aby każda kolejna była zupełnie inna od poprzedniej, chcę w ten sposób pokazywać wewnętrzne zróżnicowanie Indii, mojej ojczyzny.

Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh

Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh/fot.materiał prasowy

Tymczasem na Marszałkowskiej będzie to dokładnie ten sam klimat oraz charakterystyczne elementy wystroju, co w przypadku poprzedniej lokalizacji. Także personel, na czele oczywiście z kucharzami, również w przeważającej mierze pozostanie ten sam. Podobnie jak w przypadku różnego typu udogodnień, które pod dotychczasowym adresem bardzo chwalili sobie rodzice z dziećmi. Ponadto odległość dzieląca te dwa adresy to niewiele ponad kilometr, także liczymy na to, że gościom, którzy odwiedzali nas na Wilczej, będzie po drodze również na Marszałkowską.

Tapinder Sharma zachęca do śledzenia informacji pojawiających się na fanpage’u „Ganesh Restaurant”, na którym na bieżąco publikowane będą wszelkie aktualności związane z przeprowadzką do nowego miejsca, a już niebawem pojawi się dokładna data otwarcia. Średnio raz w tygodniu na profilu będą również zamieszczane kolejne filmy, w których pokazywane będą postępy w przygotowaniach do otwarcia na Marszałkowskiej. W najbliższym czasie we wszystkich restauracjach sieci rozdawane będą także specjalne kupony uprawniające posiadaczy do 30-procentowej zniżki na całe menu podczas pierwszej wizyty pod nowym adresem.

Renata Tymińska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Warszawska przeprowadzka restauracji Ganesh/fot.materiał prasowy
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ