Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / Warszawska Mysia 3 otwiera trzecie piętro i zaprasza na Dni Otwarte

Warszawska Mysia 3 otwiera trzecie piętro i zaprasza na Dni Otwarte

3 października MYSIA 3 rusza pełną parą. Po otwartych wcześniej dolnych kondygnacjach, zajętych przez butiki, tego dnia zostanie z pompą otwarte trzecie piętro.

Trzecie piętro Mysia 3

3 października kompleks MYSIA 3 rusza pełną parą. Po otwartych wcześniej dolnych kondygnacjach, zajętych głównie przez sklepy i butiki, tego właśnie dnia rusza trzecie piętro – przestrzeń, w której można się napić kawy, wina i coś zjeść w otoczeniu współczesnej sztuki.

Trzecie piętro Mysia 3

Podczas uroczystego otwarcia będzie można zobaczyć prace Anny Halarewicz, niespełna trzydziestoletniej artystki, absolwentki wydziału grafiki wrocławskiej ASP. Na otwarcie zaproszeni zostali m.in.: Marek Kondrat, Magdalena Boczarska,  Laura Samojłowicz, Gosia Baczyńska, Anna Czartoryska, Radzimir Dębski, Ada Fijał, Marcin Tyszka, Borys Szyc, Mariusz Czerkawski, Marysia Góralczyk, Agnieszka Szulim i wielu innych.
Trzecie piętro przeznaczone jest na konferencje, spotkania prasowe i biznesowe, ale ma również własne artystyczne ambicje. W planach są koncerty, wystawy, pokazy mody, spotkania z designerami i fotografią.

Natomiast 4 i 5 października Mysia 3 urządza Dni Otwarte. Sklepy przygotowały z tej okazji spore rabaty oraz liczne niespodzianki – od słodkich poczęstunków po super atrakcje jak choćby czarna sesja zdjęciowa, konsultacje specjalistów w dziedzinie zdrowego snu czy warsztaty origami prowadzone przez markę MUJI. W oba te dni od godziny  13 zakupy umilać będzie DJ Cai Caslavinieri, grający w hallu na parterze. Natomiast w piątek 5 października o godzinie 19, na zakończenie Dni Otwartych, na trzecim piętrze zagra zespół Popkultura.
Mysia 3 to unikatowe miejsce łączące świat mody, sztuki i designu. To tu znajdziecie marki, których nie ma w żadnym innym miejscu w Warszawie, m.in. Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, Universal Clothing Company, COS, UEG, My Paris Mellow Yellow, Sperry Top – Sider, COOKie/Kowalski, Berries&Co oraz  NYCity z bielizną  Elle McPherson, HankyPanky i DKNY.
Mysia 3 zaprasza do Warszawy na zakupy, na koncert i do baru Cenzura!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ