Tuesday, October 27, 2020
Home / Kultura  / Kalendarium Warszawa

Kalendarium Warszawa

Mieszkasz w Warszawie? Przedstawiamy kalendarium najciekawszych wydarzeń listopad/grudzień 2011

jill_scott

 Mieszkasz w Warszawie? Przedstawiamy kalendarium najciekawszych wydarzeń listopad/grudzień 2011


jill_scott

15.11, Hammerfall – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

16.11, Paul Anka – koncert, Sala Kongresowa, Plac Defilad 1, g. 20:00

16.11, Patrick Wolf – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

16.11, Darek Sepioło – wystawa „Wielki Błękit”, Skwer, ul. Krakowskie Przedmieście 60A, g. 19:00

17.11, Vavamuffin, Kapela ze Wsi Warszawa – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

18.11, T.Love, gość: Kazik Staszewski – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

19.11, Edukacja Rity – spektakl, Teatr 6 piętro, PKiN, Plac Defilad 1, g. 19:30

20.11, „Kobieta Pierwotna” – spektakl, Teatr Palladium, Ul. Złota 9, g. 16:00

20.11, Anna Maria Jopek „Sobremesa” – koncert, Och-Teatr, ul. Grójecka 65, g. 17

anna maria jopek

21.11, Stare Dzwony, Jerzy Filar, Waldemar Mieczkowski, Mirek Kowalewski i inni – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

23.11, Kaiser Chiefs – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

23.11, Justyna Steczkowska – koncert „Alkimja”, Och-Teatr, ul. Grójecka 65, g. 19.30

25.11, Zakopower – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

25.11, Chory z urojenia – spektakl, Teatr 6 piętro, PKiN, Plac Defilad 1, g.19:30

26.11, Iced Earth – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g. 19:00

26.11, Andreya Triana – koncert, Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14, g. 21:00

27.11, Krzysztof Krawczyk i Trubadurzy – koncert, Sala Kongresowa, Plac Defilad 1, g. 18:00

27.11, Max Klezmer Band z gościnnym udziałem Macieja Maleńczuka, Och-Teatr, ul. Grójecka 65, g. 18.00

27.11, Zagraj To Jeszcze Raz, Sam – spektakl, Teatr 6 piętro, PKiN, Plac Defilad 1, g.19:30

28.11, Czesław Śpiewa Miłosza, Och-Teatr, ul. Grójecka 65, g. 17 i 20

29.11, O.S.T.R. – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

30.11, Jelonek – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

30.11, „Nigdy nie zakocham się” – spektakl, Teatr Palladium, Ul. Złota 9, g.19:30

02.12, Coma – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

04.12, Jill Scott – koncert, Sala Kongresowa, Plac Defilad 1, g.18:00

04.12, Metronomy – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

07.12, Myslovitz – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

08.12, Adam Cohen – koncert, Fabryka Trzcin, ul. Otwocka 14, g. 20:00

10.12, Dżem – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

10.12, Po drodze do Madison – spektakl premierowy, Teatr 6 piętro, PKiN, Plac Defilad 1, g.19:30

13.12, Kora – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

15.12, Acid Drinkers, – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.18:30

16.12, Harlem Gospel Choir – koncert, Sala Kongresowa, Plac Defilad 1, g. 20:00

17.12, Moscow City Ballet – spektakl, Sala Kongresowa, Plac Defilad 1, g. 19:00

17.12, Renata Przemyk – koncert, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, g.19:00

31.12, Maria Peszek – koncert sylwestrowy, Och-Teatr, ul. Grójecka 65, g. 21.30

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach