Monday, April 12, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Walentynkowe propozycje od Yasmeen

Walentynkowe propozycje od Yasmeen

Szukasz oryginalnego i jednocześnie orientalnego prezentu na Walentynki? Niezwykłych propozycji na podarek szukaj w Perfumerii Yasmeen. To jedna z niewielu firm w Polsce specjalizujących się w sprzedaży luksusowych perfum z Bliskiego Wschodu. Zajrzyj już dziś!

Szukasz oryginalnego i jednocześnie orientalnego prezentu na Walentynki? Niezwykłych propozycji na podarek szukaj w Perfumerii Yasmeen. To jedna z niewielu firm w Polsce specjalizujących się w sprzedaży luksusowych perfum z Bliskiego Wschodu. Zajrzyj już dziś!

Attar Al Mohabba

Zdjęcie 1 z 6

Poznaj Attar Al Mohabba dla Niego: Będąc hołdem dla uniwersalnego i wiecznego uczucia miłości, Attar Al Mohabba dokładnie oznacza „Perfumy Miłości” i jest dedykowany dla młodych koneserów miłości, którzy chcą być modni. Attar Al Mohabba opisywany jest również jako „Symfonia Miłości”, symbolizując ponadczasowy romantyzm. To beztroskie, delikatne, wytworne, a jednocześnie inspirujące i czyste akordy. Kreacja zapachu, wygląd butelki i opakowania są skupione na mężczyźnie i jego potrzebach, odwołują się do zmysłu i stylu tych, którzy preferują wysoką jakość otaczających ich dóbr i głębokie uczucie miłości. Piękna i mieniąca się butelka przyciąga wzrok, a intensywna czerwień w połączeniu ze srebrem nadają jej wyrafinowanej głębi. Ten nietuzinkowy bukiet spleciony ze znakomitych składników pozostawi na Tobie zniewalająco mocne, eleganckie i bogate wrażenie. Nada ciału i duszy zmysłową namiętność. W zestawie znajdują się perfumy oraz spinki do mankietów. Skład: Nuty wysokie: bergamotka, neroli, Nuty średnie: jaśmin, wanilia, ylang ylang Nuty bazowe: piżmo, drzewo sandałowe, styrax. / fot Yasmeen

[Not a valid template]

 

Więcej informacji na stronie: www.yasmeen.pl, sklep internetowy: sklep.yasmeen.pl

Perfumeria Yasmeen, Kraków ul. Krakowska 5, tel. 884 606 346.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach