Saturday, March 2, 2024
Home / Miasto Podróży  / A jeśli nie all inclusive to co? Wakacje z Interhome!

A jeśli nie all inclusive to co? Wakacje z Interhome!

Od małych mieszkań poprzez ośrodki wakacyjne, aż po duże luksusowe domy z prywatnym basenem a nawet prawdziwe zamki

Ofertą Intehome interesują się osoby, które lubią same decydować o swoim czasie i o swoim wakacjach / fot. materiały prasowe

I już za chwilę wakacje. To wyjątkowy dla każdego z nas czas, o którym marzymy przez cały rok. Zależy nam, aby spędzić go w jakimś urokliwym miejscu, w gronie przyjaciół, rodziny lub tylko we dwoje. Jeśli cenimy sobie swobodę, elastyczność i niezależność, to powinniśmy pomyśleć o wakacjach szytych na miarę. Taką właśnie ofertę ma Interhome – szwajcarska firma specjalizująca się od lat w wynajmowaniu domów i apartamentów wakacyjnych w najpiękniejszych zakątkach Europy. O początkach działania firmy i o wakacyjnych trendach porozmawiamy z wieloletnim pracownikiem Interhome – Anną Waryszak

 

Można powiedzieć, że Interhome to firma z tradycją. Jak długo jesteście na rynku?

Tak, to prawda, możemy pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku turystycznym w Europie. Oddział w Polsce działa natomiast od prawie 30 lat.

Jakie były wasze początki?

Weszliśmy na polski rynek z mało znanym produktem. 27 lat temu niewiele osób wiedziało o takiej formie spędzania wakacji. Urlop kojarzył się albo z wyjazdem na kwaterę nad polskie morze albo z all inclisive w Egipcie lub Turcji. My staraliśmy się pokazać, że jest coś pomiędzy. Było to o tyle trudniejsze, że nie każdy miał w domu komputer, a o smartfonie jeszcze nikt nie widział, dlatego dotarcie do klienta z naszą ofertą domów i apartamentów wakacyjnych było sporym wyzwaniem. Wydawaliśmy papierowy katalog ofert z podziałem na kraje, w którym mieściły się wszystkie nasze domy i apartamenty. Wysyłaliśmy go pocztą. Nasi stali klienci doskonale pamiętają te czasy i zdarza się nam je często razem wspominać. Bardzo szybko jednak uruchomiliśmy naszą stronę internetową z portfolio ofert, ponieważ było ich tak dużo, że nie byliśmy w stanie umieścić ich wszystkich w tradycyjnym katalogu. Teraz w dobie komputerów, smartfonów i mediów społecznościowych zainteresować klienta ofertą z pozoru wydaje się być łatwiejsze, ale są oczywiście inne wyzwania, między innymi spora konkurencja.

interhome

Wiemy, że nasi klienci na wakacje wydają sporą część swojego budżetu i zabierają ze sobą swoich najbliższych, dla których chcą zorganizować niesamowity, wyjątkowy czas / fot. materiały prasowe

Właśnie, a co takiego wyróżnia Interhome spośród konkurencji?

Może to banalne, ale przede wszystkim lata doświadczeń. Pomimo zmian jakie zachodzą w naszym świecie, pomimo tego, że stajemy się coraz bardziej świadomymi turystami, jesteśmy odważniejsi w podejmowaniu wakacyjnych decyzji, to jednak jedno się nie zmienia – lubimy profesjonalną i życzliwą obsługę. I my to waśnie gwarantujemy –życzliwą i profesjonalną obsługę naszego zespołu, który w większości tworzą osoby pracujące w Interhome od ponad 10 lat. Wiemy, że nasi klienci na wakacje wydają sporą część swojego budżetu i zabierają ze sobą swoich najbliższych, dla których chcą zorganizować niesamowity, wyjątkowy czas. Klienci nie chcą być traktowani bezosobowo, jak –używając trochę terminologii marketingowej – kolejna „konwersja”. Jesteśmy zdania, że nawet najbardziej użyteczna strona internetowa i najnowocześniejszy bot nie zastąpią kontaktu z „żywym człowiekiem”, a w tym wypadku z profesjonalnym doradcą, który jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie zapytania klienta, np. czy zejście do plaży w wybranym przez nas miejscu w Chorwacji jest na tyle łagodne, żeby móc tam pojechać z rocznym maluchem.

Interhome

Domy i apartamenty wakacyjne Interhome są zlokalizowane zarówno w bardzo znanych, turystycznych miejscowościach jak i w tych jeszcze nie do końca odkrytych… tam gdzie nie dotarły jeszcze tłumy turystów / fot. materiały prasowe

Kto korzysta z waszej oferty? Kim są klienci?

Zarówno dawniej jak i dziś naszą ofertą interesują się osoby, które lubią same decydować o swoim czasie i o swoim wakacjach. Lubią chodzić własnymi ścieżkami, bo tam jest zazwyczaj mnóstwo ciekawych rzeczy do odkrycia. Nie lubią natomiast sztywnych godzin posiłków, zwiedzania, harmonogramów itd. To osoby otwarte na nowości, samodzielne, gotowe na przygody i poznawanie nowych ludzi. To tak w skrócie charakterystyka naszych klientów. Do ich grona należy też sporo znanych osobowości, którzy preferują właśnie taką formę spędzania urlopu.

To teraz kilka słów o ofercie Interhome. Co macie w portfolio?

Mamy ofertę dopasowaną na każdy gust i każdą kieszeń, od małych mieszkań poprzez ośrodki wakacyjne, aż po duże luksusowe domy z prywatnym basenem a nawet prawdziwe zamki. Domy i apartamenty wakacyjne Interhome są zlokalizowane zarówno w bardzo znanych, turystycznych miejscowościach jak i w tych jeszcze nie do końca odkrytych… tam gdzie nie dotarły jeszcze tłumy turystów.
Wybierać można spośród ponad 50 tysięcy propozycji wakacyjnych w Chorwacji, we Włoszech, we Francji, w Portugalii, Hiszpanii, Grecji, w całej Skandynawii, oraz Szwajcarii, Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Dla miłośników dalszych kierunków i egzotyki mamy Cypr, Oman, Mauritius, USA i Afrykę Południową.
Wystarczy, że wybierzemy termin pobytu i jego długość, a w odpowiedzi otrzymamy ogromy wybór propozycji wakacyjnych. W zarezerwowanym domu lub apartamencie będziemy mieć do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, sami możemy zadecydować, czy chcemy przygotowywać sobie posiłki, czy też wybierzemy się do miejscowych barów i restauracji, aby rozkoszować się przysmakami regionalnej kuchni. Ceny wynajmu domu czy apartamentu są doskonałą alternatywą dla hoteli, a dodatkowo koszt podzielony na wszystkich uczestników naszego wyjazdu sprawia, że za noclegi zapłacimy naprawdę niewiele otrzymując w zamian doskonałe warunki.

interhome

Wybierać można spośród ponad 50 tysięcy propozycji wakacyjnych / fot. materiały prasowe

Jakie mamy trendy na nadchodzący sezon?

Popularne kierunki, które co roku cieszą się niezmiennym zainteresowaniem to w pierwszej kolejności: Chorwacja, Włochy, Francja i Hiszpania. Sporym powodzeniem cieszy się ostatnio także Skandynawia.
Wybór naszych ofert jest naprawdę ogromny, bez względu na to, gdzie klienci zamarzą sobie spędzić wakacje, my postaramy się znaleźć idealne propozycje, tak aby mieć pewność, że każdy wróci zadowolony, wypoczęty i oczarowany pięknem danego kraju.

Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne są gotowe do rezerwacji na www.interhome.pl

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
 • Hanna 14 sierpnia, 2019

  Sama od jakiegoś czasu preferuję podróżowanie samodzielnie
  Po pierwsze jest o wiele taniej niż z biurem podrózy
  Po drugie mogę sobie zaplanwoać taka wycieczkę z dużym wyprzedzeniem i nie muszę się stresować przy tym, ze biuro podróży padnie
  Po trzecie mam większą swobode w podróży. Mogę chodzić ta gdzie chcę, nie ma tutaj ustalonego harmonogramu jak na wycieczkach objazdowych. Chcę wypoczywać to wypoczywam, chce zwiedzać to wypożyczam auto i jadę w nieznane.

 • watch child porn 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] There you can find 33628 more Info to that Topic: miastokobiet.pl/wakacje-z-interhome/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ