Friday, June 21, 2024
Home / POLECAMY  / Wakacje w Shuvarach: Mini Kiermash i Festiwal Kawy

Wakacje w Shuvarach: Mini Kiermash i Festiwal Kawy

Będzie się działo

Kiermash

fot. Mateusz Kaczan

Każdy kto był w wakacje na Kiermashu wie, że nie ma lepszego miejsca na letni spacer, chillout, zakupy i spotkanie z przyjaciółmi. Atmosfera targów jest niepowtarzalna. Tworzą ją wszyscy wystawcy i organizatorzy, ale przede wszystkim także i goście… W najbliższy weekend macie okazję, by do nich dołączyć

 

Znacie już Shuvary Park?

Shuvary Park to miejsce stworzone w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców dużego miasta, którzy pracując i żyjąc w jego dynamicznym środowisku, często pragną się zatrzymać, odetchnąć i zrelaksować. Ta miejska strefa odpoczynku powstała na terenie największej inwestycji biurowej w Krakowie ‒ THE PARK KRAKÓW.

fot. Mateusz Kaczan

No ale Kiermash jest dobrze znany wszystkim!

To wyjątkowe wydarzenie, łączące modowy i designerski market z przestrzenią do spotkań, a także strefą gastro, muzyką i relaksem. Targi odbywają się cyklicznie, podobnie jak inne znaczące inicjatywy tego typu w kraju i za granicą. Łączą młodych projektantów z mieszkańcami i turystami. Kiermash prezentuje niezależne, rodzime marki oferujące efekty swojej całorocznej pracy, serce i pasję. Będziecie mogli porozmawiać z twórcami, zasięgnąć ich rady, przymierzyć projekty… po prostu ich poznać.

 

#closertopeople #closertofashion #closertodesign #closertocity

fot. Mateusz Kaczan

KIERMASH to przestrzeń idealna, by poczuć się jak prawdziwy odkrywca poszukujący najlepszych polskich produktów. Tym razem zaleje Was morze sukienek, letnich bluzek i odświeżających „wakacyjny look” akcesoriów. Torby, plecaki, nerki to także coś czego z pewnością nie zabraknie podczas targów. Wszystko okraszone autorskimi printami, niepowtarzalnymi krojami, wykonane w odpowiedzialny sposób w poszanowaniu dla naszej planety i twórców. Zawsze podczas targów z dużym entuzjazmem gości spotyka się polskie rzemiosło i ceramika, więc i tym razem nie zabraknie manufaktur, które zaprezentują swoje niepowtarzalne dzieła.

Kiermash

fot. Mateusz Kaczan

A może po prostu wpadniecie na kawę?

Kiermash połączył siły nie tylko z Shuvary Park, ale również z dobrze znanym Festiwalem Kawy. Na odwiedzających czekać będzie Strefa Kawy Speciality z najlepszymi kawami, przelewami, dripami, aeropresami i espresso, a wszystko to ze specjalistycznych i wyselekcjonowanych palarni.

W trakcie Kiermashu prowadzona będzie zbiórka na rzecz krakowskiego schroniska  KTOZ! Będziemy wdzięczni za wszelkie datki oraz dary rzeczowe, m.in. koce, ręczniki, poszwy na pościel. Mogą być używane. Poza tym dobrej jakości karmy dla psów i kotów (szczególnie karmy dla zwierząt młodych i starszych). A poza tym… spędźcie z nami najbliższy weekend!

‒ zachęcają organizatorzy ‒ Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

 

Kiedy: 8 i 9 lipca 2023, godz. 11 – 18
Gdzie: Shuvary Park, ul. Saska 23, Kraków Płaszów

Wstęp wolny

 

Projekt realizowany jest w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”, a  współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ