Monday, May 27, 2024
Home / Styl życia  / Sport  / Aktywności  / Wakacje na deskorolce z Polish Skate Federation: Summer’s End Skate Camp w Barcelonie!

Wakacje na deskorolce z Polish Skate Federation: Summer’s End Skate Camp w Barcelonie!

Obóz w końcówce wakacji w Barcelonie. Może być lepiej?

dziewczyna na desce skateboardowej

Summer's End Skate Camp z Polish Skate Federation to nieoczywisty i unikatowy sposób na spędzenie końcówki wakacji / fot. Damian Kolodziejczyk

Rozważasz niezapomniane wakacje pełne sportowych emocji i przygód? Polish Skate Federation ma coś wyjątkowego dla miłośników deskorolki, zwłaszcza młodszych entuzjastów! Odkryj, co czeka na uczestników podczas Summer’s End Skate Camp w Barcelonie – prawdziwej mekce skateboardingu!

 

 

Deskorolka: pasja i styl życia

Deskorolka to nie tylko świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale także doskonała droga rozwoju umiejętności, takich jak równowaga, precyzja, koordynacja i refleks. Skateboarding to także kultura i styl życia, który umożliwia nawiązywanie nowych znajomości, wyrażanie siebie poprzez styl jazdy i wykonywane triki, a także redukcję stresu. Dodatkowo uczy pewności siebie i wzmacnia charakter. Nie liczą się aktualne umiejętności, tylko praca nad sobą i nieustanny rozwój.


Może też cię zainteresuje:

To tam mieszkają Lewandowscy. Miasteczko okrzyknięte „gejowskim rajem”

 

Barcelona: miasto deskorolki i nie tylko

Dzięki swoim doskonałym warunkom do jazdy i przyjaznemu środowisku Barcelona przyciąga skaterów z całego świata. Miasto to słynie z dbałości o ich potrzeby, co można zauważyć w architekturze, nawierzchniach i przestrzeniach publicznych.W Barcelonie są liczne sklepy, miejsca oraz wydarzenia związane ze deskorolką oraz cała masa entuzjastów tego sportu, którzy tworzą swoją własną społeczność. Barcelona jest miastem tolerancyjnym i otwartym na różnorodność, co sprzyja rozwojowi kultury skateboardowej. Przestrzenie do jazdy na deskorolce są dostępne dla osób na różnych poziomach zaawansowania, a sama scena jest przyjazna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Obóz deskorolkowy w Barcelonie to zwiedzanie i nowe umiejętności/ fot. Damian Kolodziejczyk

Barcelona ma długą i fascynującą historię sięgającą czasów rzymskich. W średniowieczu miasto stało się centrum handlu i morskiego na śródziemnomorskim wybrzeżu, co przyczyniło się do rozwoju dzielnicy Barri Gòtic z jej wąskimi uliczkami i gotyckimi kościołami. To miasto o bogatej kulturze, będące wizytówką Katalonii. Znane jest z wyjątkowych dzieł architektonicznych, takich jak kościół Sagrada Família czy Park Güell autorstwa Antoniego Gaudíego, które wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Barcelonie znajdziemy także liczne muzea, galerie sztuki i teatry, które prezentują zarówno lokalne, jak i międzynarodowe talenty.

mlodzi ludzie na plazy w Barcelonie

Summer’s End Skate Camp to przygoda na całe życie / fot. Damian Kolodziejczyk

Summer’s End Skate Camp: profesjonalne podejście do skateboardingu

Wybierając obóz z Polish Skate Federation, uczestnicy mają szansę doświadczyć profesjonalnego podejścia do jazdy na deskorolce, uczestniczyć w treningach prowadzonych przez wykwalifikowaną ekipę, związaną z Polską Kadrą Narodową i od lat pracującą na rozwój tego sportu w Polsce, złapać ogromny zastrzyk motywacji, rozwinąć umiejętności i nawiązać trwałe przyjaźnie. Obóz jest dostosowany do potrzeb i umiejętności młodzieży, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zespół instruktorów: pasja, doświadczenie i profesjonalizm

Grzegorz Górski, Dyrektor Sportowy w PSF, to animator i propagator jazdy na deskorolce, który od lat z pasją dąży do podnoszenia poziomu i znaczenia tego sportu w Polsce. Andrzej Kwiatek, legenda krakowskiej sceny, pracuje z Polską Kadrą Narodową w kategorii Park. Tymoteusz Szczuka, dwukrotny Mistrz Polski Juniorów i Reprezentant Kadry Narodowej PSF, dzięki swojemu doświadczeniu i sukcesom sportowym, doskonale wie, jak pomóc uczestnikom w rozwijaniu umiejętności na desce. Team dopełnia Tomek Kłos, którego doświadczenie, spokój i cierpliwość przekładają się na świetny kontakt z młodzieżą.
Łukasz Kabelis-Szostakowski, magister fizjoterapii i trener przygotowania motorycznego, jest ekspertem w dziedzinie fizjologii sportu i odpowiada za właściwe przygotowanie uczestników do jazdy na deskorolce oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas treningów.

Obóz jest dostosowany do potrzeb i umiejętności młodzieży, niezależnie od poziomu zaawansowania / fot. Damian Kolodziejczyk

Program obozu: sport, kultura i turystyka

Summer’s End Skate Camp to nie tylko jazda na deskorolce i profesjonalne treningi. Uczestnicy będą mieli również okazję zwiedzać Barcelonę, brać udział w wycieczkach oraz relaksować się na katalońskich plażach. Uczestnictwo w obozie to także doskonała okazja do poprawy umiejętności jazdy, rozwijania pewności siebie, nawiązywania nowych znajomości i uczenia się, samodzielności – umiejętności niezwykle ważnych dla młodzieży. Za elementy związane z aspektem kulturowo-turystycznym odpowiedzialne jest Biuro Podróży Oriz, od lat zabierające młodzież do najciekawszych miejsc Europy i świata.

 

Przeczytaj koniecznie:
Kobiety w sporcie. Równouprawnienie czy dyskryminacja?

Zapisy trwają!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Polish Skate Federation (@polishskatefederation)

 

Organizatorzy gwarantują doskonałe warunki do rozwijania swojej pasji oraz możliwość spędzenia czasu w jednym z najbardziej znanych miast deskorolkowych na świecie.

Uwaga. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Summer’s End Skate Camp z Polish Skate Federation to nieoczywisty sposób na spędzenie końcówki wakacji, oraz jedyna w swoim rodzaju szansa na poczucie się jak reprezentant Polski. To ciekawa propozycja, łącząca sport, kulturę i turystykę w jednym wydarzeniu.

Więcej informacji na polishskatefederation.pl/barcelona23

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 27 kwietnia, 2023

    Barcelona – cudowne miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet na desce mogłabym pośmigać w takiej scenerii

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ