Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Wakacje na BALI – konkurs

Wakacje na BALI – konkurs

Chcesz przeżyć wakacje na BALI? Nic prostszego! Wymyśl sposób, w jaki podrasować Twój urlop i wygraj namiastkę raju!

demotywator konkurs

demotywator konkurs

Chcesz przeżyć wakacje na BALI? Nic prostszego! Wymyśl sposób, w jaki podrasować Twój urlop i wygraj namiastkę raju!

demotywator konkurs

Wyspa Bali to synonim luksusu i egzotyki, fot. materiały prasowe Thai Bali

Rebus, zdjęcie, gra słów. Urlop na BALI nie musi oznaczać urlopu na końcu Azji, tak samo jak wakacje na KRECIE być może zakończą się kilka stóp pod ziemią. Rusz głową i udowodnij nam, że wakacje to nie miejsce, ale stan ducha. Na Wasze rebusy, zdjęcia i demotywatory czekamy do 31 lipca. Najlepsze nagrodzimy królewskim rytuałem kosmetycznym prosto z Bali:

 I MIEJSCE
ROYAL LULUR – królewski rytuał o wartości 520zł
Kąpiel stóp, oczyszczenie ciała mydłem jaśminowo – kokosowym, lawendowy lulur, tradycyjny balijski boreh, różany peeling twarzy, serum liftingujące z jadem kobry oraz maseczka z 24 – karatowego złota, masaż głowy, refleksologia stóp, masaż balijski całego ciała z wykorzystaniem olejków relaksacyjnych.
Czas trwania: 150 min

II MIEJSCE
EKSTAZA Z JADEM KOBRY – orientalnie
Kąpiel stóp, oczyszczenie ciała mydłem jaśminowym, peeling kawowy, kokosowa maska, peeling twarzy motylimi kokonami, masaż twarzy olejkiem z zawartością jadu kobry, masaż refleksologiczny stóp, aplikacja na ciało balsamu – Cobra Venom.
Czas trwania: 100 min

III MIEJSCE
PIJAT BALI – masaż balijski
Swobodny przepływ energii witalnej jest celem i drogą do osiągnięcia pełnego odprężenia. Dotyk kojących dłoni, masaż i egzotyka aromatów – to kwintesencja wielowiekowej historii i kultury Bali oraz Jawy. Hipnotyczna harmonia koloru, wonności i spokoju. Tradycyjne techniki oparte na filozoficznej koncepcji przepływu energii i uzdrawiającej mocy akupresury, refleksologii. Od tknięć po dotknięcia i delikatny ucisk dający ujście przeżytym stresom i kojące rozluźnienie tak spinanym na co dzień mięśniom. Chwile ożywczej rekreacji ciała, wytchnienia dla ducha i umysłu.
Czas trwania: 90 min

To wszystko czeka na 3 szczęśliwych zwycięzców w Krakowie – Thai Bali, ul. Floriańska 36, Kraków, www.thaibali.pl

Prace konkursowe prosimy wysyłać na adres konkursy@miastokobiet.pl do 31 lipca 2012 z dopiskiem WAKACJE NA BALI. Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin konkursu na portalu Miasto Kobiet.

wakacje demotywator

Urlop na BALI nie musi oznaczać urlopu na końcu Azji, tak samo jak wakacje na KRECIE być może zakończą się kilka stóp pod ziemią. Wymyśl demotywator i wygraj namiastkę raju w konkursie Miasta Kobiet, fot. Dr. Zsolt Zatrok, sxc.hu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ