Friday, June 21, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Koko koko, spoko Maroko, czyli gdzie na wakacje?

Koko koko, spoko Maroko, czyli gdzie na wakacje?

Oto wakacje 2012. Zbliżają się i nęcą ofertami. Tanie, ekskluzywne, albo tylko dla kobiet! A jaki kierunek jest najbardziej trendy?

turcja euro

Podczas EURO ceny wakacji spadają! Koko koko - EURO SPOKO! Fot. Summerelse

Oto wakacje 2012. Zbliżają się i nęcą ofertami. Tanie, ekskluzywne, albo tylko dla kobiet! A jaki kierunek jest najbardziej trendy?

grecja wakacje

Oto wakacje 2012. Zbliżają się i nęcą ofertami. Tanie, ekskluzywne, albo tylko dla kobiet! A jaki kierunek jest najbardziej trendy? Fot. Summerelse

WAKACJE DLA SINGLI, WAKACJE DLA KOBIET…
Czy wiesz, że według najnowszych badań to właśnie kobiety (blisko 75%) odpowiadają w Polsce za wybór wakacyjnych kierunków? I nie chodzi tu wyłącznie o wakacje w pojedynkę. Kobiety częściej i skuteczniej opracowują wakacyjną strategię dla całej rodziny i… bardzo im się to opłaca! Bowiem jak dowodzą eksperci, z partnerem podróżuje się taniej (większość ofert dla singli i tak ma wliczoną opłatę za puste miejsce na hotelowym łóżku). Co więcej – warto zabrać ze sobą też dzieci. Nie tylko dlatego, by nie tęskniły. W najlepszych biurach podróży Ci najmniejsi lecą na wakacje z bardzo dużą zniżką!

Może zatem warto skorzystać z najlepszej szansy tego sezonu i przekonać swoich partnerów do wakacji we dwoje? Zwłaszcza, że czerwiec to nie tylko EURO, ale i miesiąc najlepszych cenowych okazji. Dodatkowy argument dla przekonania fanów i fanatyków piłki nożnej to fakt, że futbolowe mecze można oglądać w hotelowym pokoju z widokiem na Egipt, Majorkę, Kretę, Rodos lub kibicować w basenie, popijając piłkarskie trunki w międzynarodowym gronie przed wielkim telebimem. I to się nazywa strefa kibica!

Egipt last minute

Kiedy wszyscy turyści przyjeżdżają do Polski, a za oknami szaleje EURO - wyjedź na wakacje! Czerwiec to najlepszy miesiąc na zakup wycieczki, a doskonałe oferty last minute pozwalają zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy za podróż! Fot. Summerelse

KOKO KOKO, CENY SPOKO
Mało osób zdaje sobie sprawę, że właśnie teraz czyli w okresie turnieju Euro można trafić najlepsze okazje cenowe oraz zabrać ze sobą dzieci za naprawdę symboliczną kwotę. Wakacje typu „all inclusive” kosztują nawet 2 tysiące taniej na osobę w stosunku do szczytu sezonu, a pogoda na południu Europy czy w Egipcie pozwala już na pełne korzystanie z kąpieli słonecznych jak i w turkusowym morzu.

Firma summerelse dla swoich klientów ma w ofercie najbardziej popularne wakacyjne kierunki w wręcz doskonałych cenach. W wielu przypadkach oferta last minute może być tańsza niż… tydzień pobytu w domu! Podczas gdy „On” będzie pochłonięty kolejną rozgrywką – zwyczajnie zarezerwujmy wczasy on-line www.summerelse.pl nim oferta LAST MINUTE nam ucieknie!

turcja last minute

Strefa kibica z prawdziwego zdarzenia, czyli wszystkie mecze EURO w HD przy basenowym barze! Fot. Summerelse

DOKĄD JECHAĆ NA WAKACJE?
W zasadzie jedynym kryterium by przekonać naszego ukochanego „przeciwnika” do wyjazu jest warunek stałego dostępu do transmisji z mistrzostw. Takie atrakcje gwarantują nam wszystkie kraje, gdzie summerelse wysyła swoich turystów. A mamy do wyboru: Hiszpanię-Majorkę, Bułgarię, Grecję- Kretę lub Rodos, Egipt Sharm El Sheikh lub Hurghadę oraz Riwierę Turecką. Jeszcze się wahasz?

turcja euro

Podczas EURO ceny wakacji spadają! Koko koko - EURO SPOKO! Fot. Summerelse

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ