Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / W poszukiwaniu piękna – przystanek Lea Clinic

W poszukiwaniu piękna – przystanek Lea Clinic

Nie ulega wątpliwości, że temat dotyczący wszelakich kanonów piękna został już poruszony setki, o ile nie tysiące razy. Dla jednych to uroda, dla innych osobowość, jeszcze ktoś doda, że to inteligencja. My zaś pragniemy powiedzieć,

Nie ulega wątpliwości, że temat dotyczący wszelakich kanonów piękna został już poruszony setki, o ile nie tysiące razy. Dla jednych to uroda, dla innych osobowość, jeszcze ktoś doda, że to inteligencja. My zaś pragniemy powiedzieć, iż piękno to synergia kilku składowych między innymi: własnego poczucia wartości i tego jak postrzegają Cię inni.

W poszukiwaniu piękna - przystanek Lea Clinic

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiał prasowy

 

To czy spotykamy się z aprobatą czy też brakiem uznania wśród otoczenie jest zależne od tego na ile to właśnie my akceptujemy siebie. Dlatego też nasza praca ma spowodować by każda z Was pokochała siebie, dostrzegła swoją moc, swoje piękno. Jeśli coś może sprawić, że poczujemy się lepiej we własnej skórze, może zwiększyć pewność siebie, co więcej ma pomóc naszemu zdrowiu to dlaczego z tego nie skorzystać?

Najważniejsze tylko by pomagać, a nie szkodzić i to jest naszą główną dewiza. Chcąc propagować idee „zdrowego piękna” postanowiliśmy zorganizować spotkanie, na którym wraz z naszymi partnerami poruszymy zagadnienia dotyczące odpowiedniej pielęgnacji twarzy i ciała Laboratorium Nova: (www.gocranberry.pl ), szybkiej stylizacji włosów: Creative Cut (creativecut.pl) oraz mądrej i skutecznej medycyny estetycznej – Lea Clinic (leaclinic.pl). Wieczór ten ma być inspiracją dla osób, które pragną cieszyć się zdrowiem i młodością przez długi czas. Będzie to również początek cyklu spotkań „ 3 kroki do piękna”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska. 

Naszym celem było stworzenie miejsca unikalnego, które sprosta wszelkim oczekiwaniom i najbardziej wyrafinowanym wymaganiom. Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek jest indywidualnością oraz posiada własny i niepowtarzalny sposób na reprezentowanie samego siebie. Każdy z nas emanuje pięknem, niekiedy wystarczy je subtelnie podkreślić, czasami wydobyć, niekiedy też przywrócić i to właśnie nasze zadanie.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie „3 kroki do piękna”, które odbędzie się w naszej klinice Lea Clinic, ulica Św. Tomasza 30/3 w Krakowie w dniu: poniedziałek 7 kwietnia o godzinie 18.00. Osoby zainteresowane prosimy o zapisy pod numerem telefonu: 12 222 00 19 Więcej informacji o nas i naszych specjalistach na stronie: leaclinic.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mirka 24 czerwca, 2015

    Miałam przyjemność bycia pacjentką tej kliniki, wykonywałam usuwanie znamion. Jestem bardzo usatysfakcjonowana nie tylko efektami, ale także atmosferą, obsługą, ogólnie rzecz ujmując fachowością i profesjonalizmem. Zabiegi szczegółowo omówione i opisane, choćby na stronie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ