Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / W Orange Flex HBO Max oglądasz przez miesiąc w prezencie

W Orange Flex HBO Max oglądasz przez miesiąc w prezencie

Orange Flex daje więcej

orange flex

fot. Pexels

HBO Max jeszcze przed oficjalnym startem miało już ogromne grono osób zarejestrowanych w serwisie. Nic dziwnego! Konkurencyjne ceny i zapowiedź dostępu do kinowych hitów zaledwie 45 dni po premierze w danym kraju, a także do katalogu dzieł DC, Warner Bros czy Cartoon Network, naprawdę wyróżniają się na rynku VOD. Nie wszystkich muszą jednak przekonywać takie hasła reklamowe. Wiele osób woli po prostu sprawdzić, jak sytuacja wygląda w praktyce – a z Orange Flex mogą testować HBO Max przez miesiąc za 0 zł. Jak zgarnąć darmowe oglądanie? Podpowiadamy!

 

Co obejmuje darmowy miesiąc HBO Max w Orange Flex?

Korzystając z darmowego miesiąca HBO Max od Orange Flex, dostajesz pełen dostęp do serwisu ‒ to ponad 800 filmów i 300 seriali. Możesz tworzyć osobne profile dla członków rodziny – i specjalny dziecięcy, gdzie dostępne są tylko treści dla maluchów. Oglądasz nawet na 3 urządzeniach jednocześnie bez reklam i to bez limitu GB z Video Passem.
Miesiąc HBO Max w Orange Flex to prezent dla klientów sieci, zatem obecnych jej członków nie zobowiązuje do niczego. A jeśli nie jesteś jeszcze flexowiczem, a chciałbyś zgarnąć taki darmowy dostęp, to po prostu dołączasz do Orange Flex. Ale spokojnie, nie podpisujesz z siecią żadnej umowy; korzystasz i płacisz tylko wtedy, kiedy chcesz, no i w każdej chwili możesz zrezygnować – zarówno z HBO Max, jak i Orange Flex. Albo tylko jednego. Albo niczego. Ty decydujesz!

 

Pamiętaj tylko, że HBO Max działa na zasadzie subskrypcji. Oznacza to, że serwis automatycznie pobiera opłatę za użytkowanie (24,90 zł miesięcznie, bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów). Jeśli po przetestowaniu platformy stwierdzisz, że na razie jednak nie chcesz korzystać, to musisz wyłączyć usługę przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego, by nie płacić za nowy miesiąc.
Jak włączyć darmowy miesiąc HBO Max w Orange Flex?
By skorzystać z promocji na HBO Max, w ramach której dostajesz 1 miesiąc oglądania za darmo, musisz zacząć od ustawienia płatności za usługę w aplikacji Orange Flex. Czyli wchodzisz w zakładkę HBO Max i klikasz „Aktywuj”. Zobaczysz informację, że koszt usługi wynosi 0 zł, a pierwsza płatność 24,90 zł zostanie pobrana za miesiąc. Wybierasz „Zapłać”, po czym dostajesz kod rejestracyjny, który wpisujesz na stronie HBO Max przy zakładaniu konta.

 

I to wszystko! Cieszysz się już swoim darmowym miesiącem z serialami i filmami w HBO Max. A za miesiąc aplikacja Orange Flex przypomni Ci o płatności, nie będziesz więc musiał zaprzątać sobie tym głowy. Jeśli masz już konto w HBO Max, możesz połączyć je z płatnością przez Flexa. Wystarczy, że klikniesz „Aktywuj” w zakładce HBO Max w Orange Flex, po czym zaakceptujesz płatność 0 zł i klikniesz link do rejestracji, który dostaniesz mejlem oraz SMS-em. Następnie podajesz w nim dane, na które masz obecne konto w serwisie i wybierasz opcję połączenia kont. Gotowe!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ