Thursday, June 20, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / W czym jesteś najlepsza?

W czym jesteś najlepsza?

Wystarczy pojedyncza cecha, z której jesteśmy dumni, która nas wyróżnia z tłumu – choćby tylko w naszych oczach.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Znajomość choć jednej swojej mocnej strony może dać efekt kuli śnieżnej. Wystarczy pojedyncza cecha, z której jesteśmy dumni, która nas wyróżnia z tłumu – choćby tylko w naszych oczach. To krok w przód. O jeden bliżej do poznania siebie jeszcze lepiej i poprawy swojej samooceny.

Jakie są twoje mocne strony?

To standardowe pytanie na rozmowach kwalifikacyjnych. W najlepszym wypadku powoduje lekki rumieniec. W najgorszym – zakłopotanie i momentalny spadek pewności siebie. Innymi słowy: minus kilka punktów u pracodawcy na starcie.

Pomysłodawczyni akcji JESTEM NAJLEPSZA - Monika Pryśko

Pomysłodawczyni akcji JESTEM NAJLEPSZA – Monika Pryśko

Polacy to niesamowicie utalentowany naród, pełen pasji, szybko uczący się, dostosowujący się do nowych sytuacji, który mimo to wciąż nie dostrzega własnej wartości. Czas to zmienić, teraz! Doceńmy się sami. Wiecie, co daje znajomość swoich mocnych stron? Odwagę, by śmiało patrzeć w przyszłość, swobodnie rozmawiać z ludźmi, mierzyć wyżej i dalej, nieustannie się rozwijać.

Zbyt często porównujemy siebie do osób, które osiągnęły nieprzeciętne i spektakularne wyniki na skalę światową. A sukces zaczyna się tu i teraz. Zaczyna się w tym, że jesteśmy mistrzami w tej jednej konkretnej rzeczy, w naszych oczach. Jeśli powiemy to na głos, zaczniemy w to wierzyć. I to pielęgnować.

Dlatego, nazwanie tego, w czym jest się najlepszym, to wielkie wyzwanie, które warto podjąć. Czas uświadomić sobie, ilu obok nas utalentowanych ludzi oraz to, że każdy z nas jest na swój sposób wybitny i może osiągnąć sukces.

Pomysłodawczyni akcji JESTEM NAJLEPSZA - Emilia Pryśko

Pomysłodawczyni akcji JESTEM NAJLEPSZA – Emilia Pryśko

Akcja JESTEM NAJLEPSZA poruszyła kobietami. Już ponad setka pań wzięła w niej udział, dzieląc się z nami swoimi talentami i zaletami. Nie przyszło to z łatwością, niektórym wręcz bardzo ciężko. Ale było warto, dla wspólnych pozytywnych emocji, ulgi i zadowolenia.

Nie chodzi o to, by się wywyższać. Nie chodzi o to, by się porównywać. Wspólnie walczymy, by w swej prywatnej świadomości czuć na 100%: jestem najlepsza i mogę wszystko!

My zaczęłyśmy rozmowę. Wy prowadzicie dialog. Bo możecie, bo jesteście najlepsze!

Więcej o akcji można przeczytać love2work.pl/jestem-najlepsza

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ