Tuesday, June 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / W co się ubrać na Sylwestra

W co się ubrać na Sylwestra

Klasyka gatunku: KOCHANIE, NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ! Jeżeli nadal nie wiesz, w co się ubrać na Sylwestra, sprawdź podpowiedzi Miasta Kobiet!

jak sie ubrac na sylwestra

JAK SIĘ UBRAĆ NA SYLWESTRA

Klasyka gatunku: KOCHANIE, NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ! Jeżeli nadal nie wiesz, w co się ubrać na Sylwestra, sprawdź podpowiedzi Miasta Kobiet!

jak sie ubrac na sylwestra

JAK SIĘ UBRAĆ NA SYLWESTRA

 

Po pierwsze – ubierz się odpowiednio do sytuacji. Miasto Kobiet przedstawia TOP 5 najlepszych stylizacji na Sylwestra zależnie od destynacji, w której najczęściej go spędzamy (nie mylić z destylacją, choć wiadomo, że na imprezie roku różnie bywa).

Po drugie, zaopatrz się nie tylko w alkohol (przepisy na drinki dla kobiet), ale i dobry humor! I koniecznie załóż wygodne buty – Sylwester to czas radości i tańców nie zależnie od tego, czy spędzasz go sama na domówce, w wielkiej dyskotece czy na eleganckim balu.

maria-antonina-moda

Maria Antonina – paryski buduar

A jeżeli o balach już mowa to skompletowanie odpowiedniego kostiumu powinno tu być sprawą priorytetową – zwłaszcza, jeśli planujemy bal z prawdziwego zdarzenia. Paryski buduar w karnawale to propozycja dla tych, którzy kochają diamenty, błyskotki i makaroniki Laduree, a styl wzorują na wielkiej modzie Paryża. Niech Wam przyświeca Maria Antonina, najbardziej niezwykła, próżna i kontrowersyjna królowa Francji, autorka słów: „Lud nie ma chleba? Niech jedzą ciastka!”

frida-kahlo

Zrośnięte brwi i widoczny wąsik – Frida Kahlo zdecydowanie nie była mistrzynią wizażu, choć dla wielu pozostała ikoną stylu

Dla zwolenników czegoś mniej zobowiązującego, a równie barwnego: meksykańska awangarda – Frida Kahlo. Ale uwaga! Choć stylizacja fajna i Frida Kahlo jak najbardziej przez Miasto Kobiet kochana to wąsik i zarośnięte brwi są zdecydowanie passe. Dlatego nim staniecie na parkiecie wybierzcie się do odpowiedniego gabinetu na chwilę relaksu, pielęgnacji, oczyszczanie, nawilżania przycinania, farbowania, modelowania, woskowania… Więcej szczegółów w artykule Raz, Dwa, Trzy SYLWESTER!

makijaz dla rudej

Idealny makijaż dla rudej, fot. Weronika Kosińska

Dla samouków i Zosi samosi – garść inspiracji w kwestii odpowiedniego wyglądu, czyli niebanalne fryzury, ekscentryczne makijaże i niezwykłe kreacje – a wszystko to na zdjęciach Weroniki Kosińskiej. Sprawdź jaka stylizacja jest najlepsza dla blondynki i co najbardziej pasuje rudej – TRZY KOLORY – stylizacje na Sylwestra. Ale dobrze wiemy, że same doskonale wiecie jak zrobić sobie piękny makijaż. Najlepsze zdjęcia czytelniczek Miasta Kobiet są już w galerii konkursowej.

I pamiętajcie! Karnawał 2012 trwa tylko do 22 lutego – nie warto więc spędzać czasu w szafie na rozterkach typu „Jak się ubrać na imprezę”.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ