Saturday, April 13, 2024
Home / Miasto Prezentów  / TOP 9 pomysłów na prezent dla fana skandynawskiego luksusu

TOP 9 pomysłów na prezent dla fana skandynawskiego luksusu

Zobacz prezentowe propozycje od Volvo Wadowscy

Zainspiruj się prezentami od Volvo Car Life Collection

Zainspiruj się prezentami od Volvo Car Life Collection / fot. materiały prasowe

Volvo Car Lifestyle Collection to starannie wybrane produkty, które są odzwierciedleniem charakterystycznych dla Volvo wartości. Torby, ubrania czy akcesoria zostały stworzone z najlepszych materiałów i zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały z designem i stylem Volvo. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzą się jako świąteczne prezenty dla waszych bliskich

Przygotowaną Lifestyle Collection na sezon jesień/zima 2018–2019, charakteryzuje: skandynawski design, niepowtarzalny styl i dążenie do najwyższej jakości. Wszystkie produkty, które znalazły się w naszej ofercie, zostały stworzone w charakterystycznym dla Volvo stylu i mają tę samą wysoką jakość.

Symbolika Volvo Car Lifestyle Collection

Spinki SKULTUNA z kolekcji Volvo Lifestyle Collection

Spinki SKULTUNA z kolekcji Volvo Car Lifestyle Collection / fot. materiały prasowe

Skandynawski design – wyjątkowe produkty, które powstały we współpracy z markami głęboko angażującymi się w propagowanie skandynawskiego wzornictwa i stylu życia.

Podstawa wg Volvo Car Lifestyle Collection

Bidon na wodę od Volvo Lifestyle Collection

Bidon na wodę od Volvo Car Lifestyle Collection / fot. materiały prasowe

Podkreślająca wartości marki kolekcja złożona z gamy starannie dobranych, wysokiej jakości produktów.

Gadżety od Volvo Car Lifestyle Collection

szalik volvo

Szalik Volvo / fot. materiały prasowe

Klasycznie zaprojektowane przedmioty, przydatne podczas każdej podróży.
Choć większość elementów Lifestyle Collection to wyroby zespołu projektantów Volvo, czasem są efektem współpracy z innymi skandynawskimi markami. Szwedzki producent wyrobów skórzanych Sandqvist i producent kryształów Orrefors to jedynie dwa przykłady tej współpracy. Kolejne to marka ubraniowa Houdini i wytwórca bransoletek z linki spadochronowej Naimakka. Współpraca opiera się na podobnym podejściu do skandynawskiego designu i stylu życia, dążeniu do najwyższej jakości wykonania, podobnej wizji dotyczącej przyszłości innowacji, bezpieczeństwa i ekologii. Wszystkie wspólnie zaprojektowane wyroby są charakterystyczne dla Volvo, podkreślają firmowe wartości i są dopasowane do stylu życia związanego z marką.

Torba z Volvo Lifestyle Collection

Torba z Volvo Car Lifestyle Collection / fot. materiały prasowe

Współpraca między Sandqvist i Volvo oparta jest na wspólnych wartościach i podobnych źródłach inspiracji, jakimi są skandynawski krajobraz i miejski styl życia. Obie marki zaliczane są do segmentu premium, a wyroby wyróżniają praktyczny luksus, wysoka jakość i nowoczesny ponadczasowy design.

Czapka Volvo Lifestyle Collection

Czapka Volvo / fot. materiały prasowe

Kolekcja zawiera produkty wykonane z ekologicznych materiałów. Wykorzystano produkty podlegające w 100% recyklingowi pokrycie z bawełny twill, barwioną roślinnie skórę i podszewkę z organicznej bawełny. Przygotowano
gama eleganckich produktów – torbę na laptop, torbę weekendową, teczkę i portfel – w dwóch wersjach wykończenia: w czarnej skórze oraz szarej bawełnie twill połączonej ze skórą naturalną.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla fana skandynawskiego luksusu zajrzyj tutaj / fot. materiały prasowe

Szwedzka marka odzieżowa Houdini zbudowała swą renomę na nowatorskim myśleniu biznesowym i innowacyjnych projektach ubrań. Podczas projektowania funkcjonalność idzie tu ręka w rękę z poszanowaniem środowiska. Opierając się na połączeniu doświadczenia w recyklingu, designie i ekologii, Volvo debiutuje jako współtwórca – wraz z Houdini – gamy wyjątkowych ubrań w ramach Lifestyle Collection.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Volvo Lifestyle Collection

Święta Volvo Wadowscy – Gaj
Święta Volvo Wadowscy – Kraków

zegarek volvo lifestyle collection

Zegarek z kolekcji Volvo Car Lifestyle / fot. materiały prasowe

Bransoleta Volvo Lifestyle Collection

Bransoleta Volvo Lifestyle Collection / fot. materiały prasowe

źródło: materiał Partnera MK

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ