Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / ViVio – olejek arganowy na problemy z cerą, blizny i trądzik

ViVio – olejek arganowy na problemy z cerą, blizny i trądzik

Innowacyjny kosmetyk od Vivio pozwoli ci raz na zawsze zapomnieć o problemie przetłuszczającej się skóry.

uroda przetłuszczająca się cera cera problematyczna odżywianie skóry olej arganowy

Osobom borykającym się z problemem przetłuszczającej się cery pomoże bio olej arganowy. / fot. materiały prasowe

Problem przetłuszczonej cery ze skłonnością do trądziku to duży kłopot. Nie tak łatwo uporać się z nim, jeśli nie mamy odpowiedniego kosmetyku. Osobom borykającym się z problematyczną cerą naprzeciw wyszła marka ViVio, która wypuściła na rynek bio olej arganowy 100%. W czym tkwi sekret tego produktu? Co odróżnia go od podobnych ofert?

uroda przetłuszczająca się cera cera problematyczna odżywianie skóry olej arganowy

Osobom borykającym się z problemem przetłuszczającej się cery pomoże bio olej arganowy. /       fot. materiały prasowe

 

ViVio – olej arganowy

Kosmetyk ViVio to produkt pielęgnacyjny o stuprocentowo naturalnym składzie. Zawiera wyłącznie 100% oleju arganowego pozyskiwanego na południu Maroka z orzechów drzewa arganowego, które nosi potoczną nazwę drzewa życia. Pojemność produktu to aż 100 ml za średnio 30 zł, co biorąc pod uwagę ciężką dostępność tego tłuszczu roślinnego, jego wydajność i bardzo bogaty skład jest wyjątkowo korzystną ofertą.

Olej arganowy to jeden z najdroższych olejów na świecie, który charakteryzuje się bardzo bogatym składem. Jego największą zaletą jest duża zawartość witaminy E, którą nazywa się witaminą młodości ze względu na jej silne właściwości antyoksydacyjne, Oprócz tokoferoli olejek arganowy to źródło niezbędnych dla skóry (i nie tylko) nienasyconych kwasów omega 3, 6 oraz 9.

ViVio, arganowa pielęgnacja

Płynne złoto Berberów w ciemnej butelce o szczelnym zamknięciu od ViVio przeznaczono w szczególności do codziennej pielęgnacji cery problematycznej ze skłonnością do blizn (także potrądzikowych), trądziku, wysypek i przebarwień. 100% olej arganowy ViVio polecany jest dla osób o tłustej cerze, których problemem jest nadmierne wydzielanie sebum. Regularne stosowanie oleju arganowego wspiera odbudowę komórkową i uelastycznia skórę. Nie bez powodu marokańskie kobiety cieszą się idealną, niezwiotczałą cerą nawet w podeszłym wieku.

Co ciekawe, olej arganowy nie tylko wspiera dbanie o młodość i witalność cery. Można go z powodzeniem stosować także jako olej do regeneracji włosów. Nałożony na pasma będzie odżywiał je od wewnątrz, regenerował i dodawał blasku. To jednak dodatkowe działanie bio oleju arganowego o przeznaczeniu kosmetycznym marki ViVio.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ