Thursday, February 22, 2024
Home / Kuchnia  / Zdrowo zmiksowane

Zdrowo zmiksowane

Masz ochotę na zdrowy sok, zupę lub sorbet? Jest na to sposób.

Vitamix to wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje między innymi blender, maszynkę do lodów i kremów, młynki oraz mikser. Można z jego pomocą wykonać 50 różnych czynności – przyrządzać koktaile, musy, sosy, pasty, przecierane zupy, kremy, sorbety, lody a w niektórych wersjach również zemleć zboże na mąkę i kaszę. Trudno się więc dziwić, że to „urządzenie do zadań specjalnych” znalazło uznanie u największych szefów kuchni, a z jego potencjału korzystają najlepsze restauracje oraz szkoły kulinarne na całym świecie.

vitamix

Vitamix tnie warzywa i owoce w taki sposób, by mogły być podane w najlepiej przyswajalnej postaci, bez utraty błonnika, witamin, minerałów i antyoksydantów. / fot. materiał prasowy

Niezwykle mocny silnik urządzenia nie ma sobie równych wśród innych elektrycznych urządzeń kuchennych.  Laserowo wycinane ostrze, precyzyjnie zaprojektowany dzban oraz  najwyższej klasy podzespoły gwarantują robotowi wieloletnią żywotność (7 lat gwarancji producenta!). Zaletą Vitamixa jest i to, że przygotowywane z jego pomocą posiłki są pełnowartościowe – tnie on warzywa i owoce w taki sposób, by mogły być podane w najlepiej przyswajalnej postaci, bez utraty błonnika, witamin, minerałów i antyoksydantów. Wykorzystuje przy tym nawet obierki, skórki i pestki, które po rozdrobnieniu i zmieszaniu z innymi składnikami dodatkowo wzbogacą potrawę.

www.bestblender.pl, Cena od 2590 zł

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / vitamix
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ