Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Viru Czesze Hery: Nowości fryzjerskie – Botoks i Nano

Viru Czesze Hery: Nowości fryzjerskie – Botoks i Nano

Nano czy botox?

Viru

Viru radzi/ fot. materiały prasowe

Możecie wyrzucić już w kąt prostownicę, skrócić czas stylizacji, a przy tym cieszyć się taflą gładkich, zdrowych włosów, lub przynajmniej zbliżyć się do tego ideału. A to dzięki botoksowi i nanoplastyce. Brzmi jak marzenie?

 

Zabiegi Viru

METAMORFOZA: PRZED BOTOKSEM / fot. materiały prasowe

 

 

 

Viru salon

METAMORFOZA: PO BOTOKSIE / fot. materiały prasowe

 

 

Efekty po botoksie i nano

 

 

 

Najnowsze trendy

Efekty botoksu i nano/ fot. materiały prasowe

 

Botoks i Nano to innowacyjna formuła, ograniczająca puszenie się włosów, wygładzająca i odbudowująca je, bogata w kwasy omega-3 i tłuszczowe oraz olej z orzechów makadamia. Lipidy uszczelniają zewnętrzną powłokę włosów, zmniejszają porowatość oraz zapobiegają utracie nawilżenia, zaś tanina odżywia je i nadaje im lekkość.Jest to najmocniejszy i jeden z najbardziej naturalnych sposobów na długotrwałe wygładzenie włosa, który wyprzedza o lata świetlne zabiegi keratyną.. U nasady włosy zachowują objętość, nie musicie się więc bać jej utraty. Produkty do tego zabiegu sprowadzamy specjalnie z Miami, dzięki czemu mamy gwarancję ich autentyczności.

BOTOKS NA WŁOSY

Botoks jest dedykowany włosom niezdyscyplinowanym, kręconym oraz cienkim. Ma za zadanie zniwelować puszenie się, wygładzić, ale jednocześnie zachować skręt. Włosy będą błyszczące, odczuwalna będzie poprawa jakości oraz ich pogrubienie bez obciążenia. Podczas testów zauważyliśmy, że botoks scalił rozdwojone końcówki włosów jednej z naszych stylistek. Efekt utrzymuje się około 2-3 miesięcy. Jest to jedyny zabieg, który można wykonać od razu po koloryzacji. Z racji przystępnej ceny i trwałości efektów klientki uwielbiają do niego wracać.
Czas zabiegu to 2-3 godziny.

NANOPLASTYKA WŁOSÓW

Nanoplastyka to organiczny zabieg wygładzająco-prostujący. Preparat nie zawiera formaldehydu – zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety w ciąży (o ile lekarz nie widzi przeciwwskazań), jak i najmłodsi. Dedykowany jest włosom niesfornym, trudnym do ułożenia, a nawet tym pochodzenia afrykańskiego – jego zadaniem jest utworzenie tafli z włosów bez pomocy fryzjera. Nie wierzymy w cuda, ale sądzimy, że zabieg pozwala zbliżyć się do tego ideału. Efekt utrzymuje się nawet 6 miesięcy. Zabieg trwa od 4 do 7 godzin, co przekłada się na jego koszt – nanoplastyka jest najbardziej ekskluzywnym zabiegiem prostującym.

Nanoplastyka

Nanoplastyka włosów/ fot. materiały prasowe

Jak wygląda zabieg u nas?

Najpierw oczyszczamy włosy z zabrudzeń i pozostałości po środkach do stylizacji. Następnie suszymy i nakładamy odpowiednio dobrany produkt. Po odpowiednim czasie spłukujemy go, suszymy włosy i na koniec prostujemy cienkimi pasmami. O liczbie przeciągnięć przy prostowaniu i temperaturze decyduje fryzjer, często zmieniając parametry, aby dopasować je do każdej części włosa osobno.
Efekt każdego z zabiegów jest widoczny od razu – włosy nie są oblepione jak po keratynowym prostowaniu (również dostępnym w naszym salonie). Po nanoplastyce od razu myjemy włosy w salonie, aby pokazać klientce, jaki efekt osiągnie w domu. Po botoksie nie ma takiej potrzeby.
Posiadamy również specjalny botoks, który można łączyć z nanoplastyką – warto się nad tym zastanowić, gdy włosy są zbyt uwrażliwione, by poddać je samemu zabiegowi nano.
Jeżeli zastanawiacie się, który zabieg będzie dla was najlepszy, serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Zachęcamy do skorzystania ze zniżki -15% u naszej Seniority Angeliki.
Buziaki

Rita & Viru

 

 

 

Rita Hadrysiak i Virginia Bogdańska

 

www.viruczesze.pl

 

 

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Anna Antkowiak 23 marca, 2020

    Efekt fantastyczny! Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła wypróbować 🙂

  • Stanisław Skotnicki Fotograf Opole 30 marca, 2020

    Wow! Wspaniale to wygląda. 🙂

  • Smaki Na Szlaku 15 października, 2020

    Super efekt, Chciałam mieć podobną fryzurę na moje wesele. Przez pandemie musiałam zrezygnować. Ale za rok na pewno tak zrobię 🙂 Do zobaczenia.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ