Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / VIII Kongres Kobiet – po jasnej stronie mocy!

VIII Kongres Kobiet – po jasnej stronie mocy!

„Po jasnej stronie mocy. Równość, aktywność, demokracja.” to hasło przewodnie VIII Kongresu Kobiet, który odbędzie się 13-14 maja na TORWARZE w Warszawie. Powiedz zdecydowane „TAK” prawom i szansom kobiet i zarejestruj się już dziś! [caption id="attachment_139604"

kongres kobiet prawa kobiet warszawa wydarzenie

Rejestracja na wydarzenie jest już dostępna. / fot. materiały prasowe

„Po jasnej stronie mocy. Równość, aktywność, demokracja.” to hasło przewodnie VIII Kongresu Kobiet, który odbędzie się 13-14 maja na TORWARZE w Warszawie. Powiedz zdecydowane „TAK” prawom i szansom kobiet i zarejestruj się już dziś!

kongres kobiet prawa kobiet warszawa wydarzenie

Rejestracja na wydarzenie jest już dostępna. / fot. materiały prasowe

Kongres Kobiet jest wydarzeniem apolitycznym i niekomercyjnym. Do głównych celów Stowarzyszenia należą przede wszystkim działania na rzecz
równego traktowania kobiet i mężczyzn, działania mające na celu zwiększenie udziału kobiet w życiu politycznym i publicznym, pomoc w zdobywaniu wiedzy kobietom, która
umożliwiłaby im czynny udział w życiu społecznym i politycznym, a także działania mające na celu poprawę ogólnej sytuacji kobiet.

Tym razem program przewiduje naprawdę gorące tematy! Będzie mowa o rodzinie dziś, o tym, jak wzmacniać siebie i innych, o tolerancji i przemocy, o kulturze i wolności, różnorodności, aktywności i sukcesie. Poruszony będzie także bardzo aktualny i drażliwy zarazem temat – wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji w kontekście ograniczenia praw kobiet.

Program VIII Kongresu Kobiet został podzielony na centra tematyczne. Odbędą się też liczne warsztaty m.in. z autoprezentacji, stylizacji, emisji głosu i wiele wiele innych. Podczas wydarzenia będzie można także uzyskać cenne porady prawne, świadczone przez specjalistki godne zaufania.

Pokaż, że kobieca siła może wiele i zarejestruj się już teraz: https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/register-user/kongresy_kobiet/viii_kongres_kobiet/rejestracja

A chcąc uzyskać więcej informacji zajrzyj na: www.kongreskobiet.pl.

Będzie się działo!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ