Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Design  / Twoja oaza spokoju

Twoja oaza spokoju

Szukasz wytchnienia i spokoju z dala od miejskiego zgiełku? Znamy jedno wyjątkowe miejsce w Walendowie na osiedlu Ventana.

Ventana - Twoja oaza spokoju

Ventana - Twoja oaza spokoju / fot. materiał prasowy

Dla tych, którzy poszukują spokoju i wytchnienia z dala od tętniącej życiem Warszawy, bez konieczności rezygnowania z udogodnień wielkiego miasta, powstało wyjątkowe miejsce – osiedle Ventana w Walendowie. Inwestycja położona jest pomiędzy Magdalenką a Nadarzynem, w odległości zaledwie 18 km od ścisłego centrum miasta. Domy i rezydencje Ventana wyróżnia malownicze sąsiedztwo parku narodowego, lasów, stawów i rzek oraz klasyczna architektura i najwyższa jakość materiałów.

Ventana - Twoja oaza spokoju

Ventana – Twoja oaza spokoju / fot. materiał prasowy

Klasyczna estetyka osiedla znalazła również swoje odzwierciedlenie w przestronnym wnętrzu domu pokazowego, który w połączeniu z elementami nowoczesności oferuje pełną inspiracji przestrzeń. Dzięki wizji brytyjskich architektów, przemyślanym rozwiązaniom oraz starannie dobranym detalom udało się stworzyć wnętrze, które ma wszystko to, czego poszukuje ambitny i wymagający odbiorca – to co najlepsze z przeszłości, czyli klasykę oraz to co współczesne i aktualne – prostotę i funkcjonalność.

Klasyczna architektura i najwyższa jakość materiałów

Klasyczna architektura i najwyższa jakość materiałów / fot. materiał prasowy

W pełni wyposażony dom pokazowy, w którym można nie tylko zaczerpnąć wnętrzarskiej inspiracji, ale także poczuć komfort mieszkania w miejscu oferującym jednocześnie zalety wielkomiejskiego życia oraz bliskość natury, można oglądać na osiedlu Ventana, codziennie w godzinach 10.00 – 20.00 i w weekendy.

Klasyka łączy się ze współczesnością. Czysta prostota i funkcjonalność

Klasyka łączy się ze współczesnością. Czysta prostota i funkcjonalność / fot. materiał prasowy

Zapraszamy na naszą stronę internetową na www.ventana.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ