Thursday, May 23, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Vanilla Body Shop: wyzwalamy w kobietach szczęście!

Vanilla Body Shop: wyzwalamy w kobietach szczęście!

Czuć się zdrowiej, wyglądać piękniej

Bielizna Vanilla Body Shop

fot. materiał Partnera

Vanilla Body Shop to salony profesjonalnego brafittingu ‒ miejsca, w których w miłej atmosferze, dzięki wiedzy oraz doświadczaniu eksperckiego zespołu brafitterek, przeżyjecie swoistą stanikową metamorfozę. Nasze agentki brafittingu sprawią, że i Ty zakochasz się w swoim ciele!

 

Misją Vanilla Body Shop jest propagowanie nowego, zdrowego stylu ubierania biustu i noszenia bielizny. Mamy świadomość, że dopiero idealnie dopasowana potrafi podnieść kobiece poczucie własnej wartości. Odwiedzając któryś z naszych salonów zyskacie ogromną wiedzę o tym, jak prawidłowo dbać o biust. Przekonacie się też, jak ważne jest, aby zaakceptować jego kształt i wielkość, i być z niego dumną.

fot. materiał Partnera

Ale Vanilla Body Shop to nie tylko fachowa obsługa. To też bogata i różnorodna oferta, na którą składa się bielizna i stroje kąpielowe blisko 80 najlepszych polskich i światowych marek. Dysponujemy ponad 120 rozmiarami ¬‒ obwody biustonoszy pod biustem zaczynają się już od 60 cm, a rozmiary miseczek ‒ od A do Z.

fot. materiał Partnera

Profesjonalizm, komfort i elegancja 

Posiadamy również własną autorską kolekcję, opartą na wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas wieloletniego doboru bielizny. Cechuje ją najwyższa jakość – surowce pozyskujemy głownie z Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii i Polski, a produkty szyte są w 100% w Polsce, w naszej szwalni pod Częstochową. Konstrukcje oparte są na rzeczywistych oczekiwaniach klientek – stosujemy welurowe tunele na fiszbiny, dzięki czemu są one mniej odczuwalne, ramiączka dodatkowo podszyte welurem odciążają ramiona i zwiększą stabilizację biustu. Całość daje wsparcie i utrzymuje biust w ryzach, eksponuje, zbiera z boków – jest więc odpowiedzią na oczekiwania klientek, a nie wymysłem projektantki.

fot. materiał Partnera

Brafitting do zadań specjalnych

Aktualna moda jest mocno wymagająca. Odkryte plecy, głębokie dekolty, mocne prześwity wiodą prym w modzie ślubnej, koktajlowej a nawet codziennej. Taki rodzaj mody jest bardzo kobiecy i mocno eksponuje walory biustu, ale bardzo często kobiety mają problem z doborem odpowiedniej bielizny pod takie stylizacje. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom ‒ w naszych salonach dysponujemy specjalistyczną bielizną korygującą i wielofunkcyjną oraz akcesoriami, które rozwiązują te problemy.

fot. materiał Partnera

 

Salony Vanilla Body Shop znajdują się w Krakowie (Centrum Handlowe M10, w Czeladzi (Centrum Handlowe M1), w Bielsku-Białej (Galeria Sfera, 1 piętro) oraz we Wrocławiu (Galeria Magnolia Park).

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ