Wednesday, February 21, 2024
Home / Kultura  / Uzdrowicielka z NASA Rosa Branco w Polsce

Uzdrowicielka z NASA Rosa Branco w Polsce

Jej głębokie medytacje przynoszą uzdrowienie ciała oraz duszy

Rosa Branco / fot. materiały prasowe

Rosa Branco jest byłym pracownikiem NASA, jest także uzdrowicielką oraz medium. Przez wiele lat była bardzo blisko Jana od Boga / fot. materiały prasowe

„Żyj swoim życiem” to tytuł warsztatów, które poprowadzi Rosa Branco, znana jako „uzdrowicielka z NASA”. W lutym Branco odwiedzi cztery polskie miasta: Poznań, Kraków, Łódź i Warszawę

– Głównym powodem moich odwiedzin tutaj jest uzdrawianie, które przyjmuje różne formy. Może być fizyczne, umysłowe i emocjonalne, albo duchowe. Moja praca w jakiś sposób dotyka ludzkich serc. Ludzie cieszą się gdy tu bywam, jakbym była dawną niewidzianą przyjaciółką. I dla mnie jest to niezwykłe, bo czuję się w ten sposób wobec każdej napotkanej osoby. Wobec każdego kto przede mną wstaje – tak o celu swojej wizyty Rosa Branco powiedziała w wywiadzie dla Tu i Teraz (tuiteraz.tv).

 
Rosa Branco, a właściwie Rosamaria Da Silva Machado jest nauczycielką duchową, przewodniczką, terapeutką, znawczynią kręgarstwa i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Od ponad 20 lat zajmuje się pomaganiem ludziom, zarówno na poziomie ciała jak i duszy. W wieku dwóch lat dostała objawienia, „wyjścia z ciała”. Odtąd widziała, że ma do czynienia z energią Świetlistych Bytów i Bogiem.

Zanim zaczęła uzdrawiać, była inżynierką w Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej NASA.
– Miałam wspaniałą karierę – wyznała Patrykowi Zastempowskiemu.
Jednocześnie Rosę ciągnęło cały czas gdzieś indziej. W trakcie wspinania się po szczeblach kariery, okazało się, że kobieta poważnie zachorowała, a jej życie stanęło w miejscu. Postanowiła zakończyć pracę i skupić się na swoim zdrowiu. Zawiedziona tradycyjną medycyną, Branco spędziła dużo czasu w Brazylii u słynnego uzdrowiciela Jana od Boga, gdzie, ku zdziwieniu onkologów, została cudownie uzdrowiona. Następnie współpracowała i uczyła się od Jana od Boga. Był to przełomowy okres w jej życiu, wtedy też podjęła decyzję, że będzie pomagała innym i uzdrawiała.

Dziś wierzy, że każdy może zmienić świat, jeśli tylko zmieni swój umysł.
– Czas już by ludzkość zjednała się we wspólnej intencji. Mamy możliwość przemiany świadomości każdej istoty ludzkiej na tej planecie. Możliwość podana jest jako wybór, którego musimy dokonać. To nie wydarzy się to samoistnie, jeżeli decyzja nie zostanie podjęta przez wszystkich. Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, czas przyśpiesza. Jest wiele spraw, które dzieją się w świecie pod względem ekonomicznym, sejsmicznym, jeśli spojrzeć na trzęsienia ziemi, lub jeśli spojrzeć na wodę, jej poziom się podnosi. Te rzeczy się zmieniają, a Ziemia potrzebuje naszej pomocy. Potrzebuje naszego wsparcia. Bo pomagając Ziemi, pomagamy sobie. Musimy sobie pomóc poprzez skupienie intencji na uzdrowieniu dysharmonii w nas samych. Jako społeczeństwo, spędzamy większość czasu patrząc na zewnątrz i wytykając innych palcami. A jedynie co możemy dostrzec w innych to odbicie nas samych. Jeśli więc doświadczasz dysharmonii ze swoimi sąsiadami, z kolegami, z pracą, z sobą samym, wiedz, że jesteś jedynym, kto zna prawdę na twój temat. Wszystko czego potrzebujesz, to czysta przestrzeń w tobie samym, w nas. To wystarczy by dokonać zmiany. Nie poddawaj się. Wiedz, że wszystko wydarzyło się z jakiegoś powodu, nie ma przypadków. A twoje zmagania życiowe tylko cię wzmocniły, sprawiły że jesteś silniejszy, lepszy i bardziej świadomy. Były one mądrością, a ty jesteś nie do zatrzymania. Bóg jest w tobie, nie gdzieś daleko. Czeka byś powiedział:„już rozumiem”.

Rosa Branco od kilku lat stale przyjeżdża do Polski i prowadzi seminaria. Warsztaty Rosy Branco uczą kreacji własnego życia. Pokazują, jak myśleć niezależnie od tego, czego dotychczas doświadczyliśmy, niezależnie od wszelkich ograniczeń. Organizatorzy wydarzenia obiecują, że uczestnicy warsztatu zrozumieją rolę, jaką sami odgrywają w tworzeniu okoliczności swojego życia.

Wszystkie informacje o warsztatach Rosy Branco w Polsce, znajdziesz tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ