Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Co czytać po Greyu

Co czytać po Greyu

Czy w ogóle istnieje podobna książka, zapewniająca czytelniczce wypieki na twarzy? Otóż mamy dla ciebie dobrą wiadomość!

Gdy w ręce kobiety trafia książka o Greyu, wyzwolonej miłości i spełnianiu najskrytszych potrzeb seksualnych, powrót do rzeczywistości zdaje się wtedy jeszcze trudniejszy. Przychodzi jednak w końcu kolejny etap – poszukiwanie. Po co powinna sięgnąć kobieta, która właśnie zakończyła swoją niezwykłą przygodę z Greyem? Czy w ogóle istnieje podobna książka, zapewniająca czytelniczce wypieki na twarzy? Otóż mamy dla ciebie dobrą wiadomość!

„Uwikłani. Pokusa”, Laurelin Paige

„Uwikłani. Pokusa”, Laurelin Paige

Uwikłani. Pokusa, Laurelin Paige to idealna propozycja dla każdej miłośniczki romansów zabarwionych nutą erotyzmu. Ta historia szalonej namiętności, która w tle kryje mroczne sekrety z przeszłości bohaterów, idealnie nadaje się na wypełnienie pustki po przeczytanej już książce. Dodatkowo Uwikłani to nie tylko intymne sceny ukazane w najbardziej oczywisty i prosty sposób. To skomplikowana, życiowa historia bohaterów. Łatwy w odbiorze język nie stwarza wrażenia niedbałego opisu. Książka pod każdym względem jest dużo lepiej dopracowana niż Grey. Znajdziesz tu napięcie nie tylko seksualne. Poznasz bohaterów, za którymi nieciekawa przeszłość ciągnie się przez całe dotychczasowe życie. Namiętność i pożądanie, jak cień, czai się w każdym kącie i wystarczy mały krok, by się ujawniły. Wszechobecna intryga, psychika bohaterów, która w realny sposób odzwierciedla działanie człowieka i tajemnice sprawiają, że przez kolejne strony powieści czytelniczka po prostu płynie. Nie znajdziesz tu nic oczywistego. To istny kalejdoskop wydarzeń, z których może wyniknąć tak wiele, że nie sposób jest przewidzieć losów bohaterów!

Jeśli poszukujesz historii miłosnej, która wypełni cię od środka i rozpali wyobraźnię to Uwikłani są idealną propozycją. To magia namiętności, gorący erotyk przełożony na subtelny język, który nie razi zmysłów. Książka ta sprawi, że zechcesz zajrzeć w głąb siebie. Przyprawi cię o przyjemne dreszcze i wypieki na twarzy.

Sięgając po Uwikłanych przekonasz się, że Grey był jedynie wstępem do powieści erotycznych. Przygoda z namiętnością, pożądaniem i pokusą zaczyna się dopiero teraz! Tak więc nie pozwól, by ogarniało cię uczucie pustki, kiedy w zasięgu ręki masz kolejną, gorącą historię naprawdę wartą twojej uwagi. Czas pogodzić się z zakończoną historią Greya i sięgnąć po coś zupełnie nowego i bardziej interesującego! Laurelin Paige idealnie wyczuła potrzebę obecnego rynku książek. Jako kobieta, doskonale rozumie kobiece potrzeby i spełnia ich oczekiwania.

Wydawnictwo Kobiecie

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ