Saturday, April 20, 2024
Home / Uroda  / Medycyna estetyczna  / Urządzenia do kriolipolizy ‒ TOP 3

Urządzenia do kriolipolizy ‒ TOP 3

Smukłe ciało bez wielkich wyrzeczeń

kriolipoliza na wyszczuplanie

fot. Pexels

Kriolipoliza to niechirurgiczna metoda redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej, dzięki której można osiągnąć atrakcyjną, smukłą sylwetkę. Poznaj zalety trzech topowych urządzeń do kriolipolizy, które zamrażają lipidy komórek tłuszczowych i cechują się wysokim profilem bezpieczeństwa

 

Cryotec Ice – nowoczesne urządzenie do kriolipolizy

Dostępne w Lightderm w Łodzi Cryotec Ice to urządzenie przeznaczone do kriolipolizy, które niszczy adipocyty w precyzyjny sposób, bez naruszania sąsiadujących tkanek (są one stopniowo wydalane z organizmu na drodze naturalnych przemian metabolicznych). W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kriolipoliza Cryotec Ice zmniejsza liczbę, a nie wielkość komórek tłuszczowych. Cztery silikonowe głowice chłodzące zapewniają pacjentowi wysoki komfort podczas zabiegu. Regulacja temperatury od -10°C do 5°C pozwala dopasować pracę urządzenia do indywidualnego przypadku. Ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala z funkcją regulacji parametrów zabiegowych znacznie ułatwia specjaliście pracę.

 

Sesje kriolipolizy urządzeniem Cryotec Ice są bezbolesne i komfortowe dla pacjentów. Dzięki silikonowym nakładkom na głowicy nie ma ryzyka odmrożeń. Zabiegi wymrażania tłuszczu tym nowoczesnym sprzętem nie wiążą się z rekonwalescencją i mogą być wykonywane przez cały rok. Jakich efektów można się spodziewać? Jedna procedura zabiegowa może skutecznie zmniejszyć obwód w pasie nawet o 2 do 6 cm. Pierwsze pozytywne zmiany w wyglądzie są widoczne po 3-6 tygodniach.

ColdTouch – bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Kolejnym urządzeniem do kriolipolizy (radiofrekwencji na zimno), które cieszy się doskonałymi opiniami specjalistów i pacjentów korzystających z kuracji, jest ColdTouch. Dzięki nieinwazyjnym falom radiowym skutecznie usuwa depozyty tłuszczu z dowolnej partii ciała, docierając na głębokość 1-15 mm. To nie koniec zalet tego rewolucyjnego sprzętu. ColdTouch stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, co sprawia, że dzięki zabiegom kriolipolizy skóra jest jędrniejsza i gładsza. Podczas pracy urządzenia włókna kolagenowe są podgrzane do 65°C. Zaawansowany system chłodzący, w jaki zostały wyposażone głowice, zapobiega ewentualnym poparzeniom.

 

Radiofrekwencja pozwala wyrzeźbić ciało i poprawić jakość skóry bez przerywania jej ciągłości. Fale radiowe dotleniają i odżywiają skórę, usprawniając jej mikrocyrkulację. Ile sesji trzeba przeprowadzić, aby wysmuklić sylwetkę i zlikwidować niechcianą tkankę tłuszczową? By osiągnąć jak najlepsze efekty, należy wykonać od 4 do 8 zabiegów. Jedna sesja radiofrekwencji na ciało trwa od 20 do 60 minut.

Cool 360 – innowacyjny sprzęt do zamrażania tłuszczu

Urządzenie do kriolipolizy Cool 360 pozwala przeprowadzić zabiegi wyszczuplające, powodując destrukcję tkanki tłuszczowej, tak podatnej na działanie zimna. To certyfikowana maszyna, która usuwa tłuszcz w bezkrwawy i bezbolesny sposób. Operator sprzętu może schładzać problematyczny obszar, ustawiając temperaturę w zakresie od -10°C do 10°C. Urządzenie do kriolipolizy Cool 360 zostało wyposażone w dotykowy wyświetlacz LCD i 4 aplikatory z głowicami o różnych rozmiarach nasadek. Ta zaawansowana maszyna pozwala udoskonalić dowolną partię ciała, a w szczególności:

 

• plecy,
• ramiona,
• pośladki,
• łydki,
• brzuch,
• boczki,
• bryczesy i wewnętrzna część ud.

 

Wymrażanie adipocytów z pomocą tego ergonomicznego i łatwego w obsłudze sprzętu nie narusza skóry i nie wymaga rekonwalescencji. Po jakim czasie pojawiają się efekty zabiegu Cool 360? Efekty kriolipolizy są zauważalne stopniowo, wyraźne zmniejszenie obwodów ciała następuje po około 2-3 tygodniach od zabiegu. Natomiast na finalny rezultat trzeba poczekać 6-8 tygodni.

 

Podsumowując, z dobroczynnej terapii zimnem mogą korzystać mężczyźni i kobiety, wszyscy pacjenci, którym zależy na udoskonaleniu swojej sylwetki w niechirurgiczny i zarazem wysoce efektywny sposób. Przedstawione urządzenia to must have wyposażenia każdej kliniki i salonu, oferującego zabiegi kriolipolizy.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ