Tuesday, June 18, 2024
Home / Moda  / Design  / Urządzasz kuchnie? Wybierz sprzęt do zabudowy – odbierz nawet 600 zł!

Urządzasz kuchnie? Wybierz sprzęt do zabudowy – odbierz nawet 600 zł!

Dowiedz się jak zabudować kuchnie i zyskać

Kuchnia do zabudowy / fot. materiały prasowe

Włoski dom to rodzinny klimat, miejsce stworzone do wspólnych posiłków oraz niezapomniane chwile w gronie bliskich. Możesz mieć to także u siebie – po prostu zainspiruj się Italią i skorzystaj z oferty Candy. W promocji „Włoskie smaki z Candy” przy zakupie sprzętu do zabudowy, nawet 600 zł wróci na Twoje konto

Włoskie smaki z Candy / fot. materiały prasowe

Włoskie smaki z Candy / fot. materiały prasowe

Wystarczy, że kupisz dowolny sprzęt pod zabudowę, zarejestrujesz zakup na stronie www.promocja.candy.pl (tam też znajdziesz więcej szczegółów dotyczących promocji)
i odbierzesz nagrody: nawet 600 zł zwrotu na konto oraz – dla pierwszych 100 osób – zestaw składający się z karafki oraz 6 kieliszków marki Krosno. Promocja obejmuje wszystkie produkty do zabudowy Candy.
Kuchnia do zabudowy – zalety rozwiązania architektonicznego

Kuchnia do zabudowy / fot. materiały prasowe

Kuchnia do zabudowy / fot. materiały prasowe

Dlaczego warto w ten sposób zaprojektować kuchnię? Elegancja, nowoczesność, przestronność – te trzy słowa charakteryzują sprzęty do zabudowy Candy. Ale to nie koniec. Zabudowana kuchnia to także:

1. Ujednolicona aranżacja kuchni
Nic nie wyłamuje się spod harmonijnych linii, a różnokolorowe urządzenia (białe, czarne lub inox) nie rażą swoją odmiennością.

2. Spójne wnętrze w otwartej strefie dziennej

Pięknie i funkcjonalnie / fot. materiały prasowe

Pięknie i funkcjonalnie / fot. materiały prasowe

Kuchnia łączona z salonem to wyzwanie aranżacyjne. Wystarczy jednak zdecydować się na komplet produktów do zabudowy, które umieszczamy w pasujących kolorystyką i stylem do naszego salonu meblach kuchennych. One zapewnią spójne przenikanie się obu przestrzeni.

3. Optycznie powiększony pokój
Jeśli wybierzesz białe meble do kuchni, to światło odbijające się od białych, połyskliwych frontów będzie stwarzać wrażenie przestronności pomieszczenia.

4. Prostsze sprzątanie
Zabudowanie sprzętów AGD sprawia, że do ich sprzątania potrzebujesz jednego preparatu i jednej ściereczki! Co ważne – z kuchnią do zabudowy zapomnisz też o trudnych do wyczyszczenia szparach np. między meblami a piekarnikiem.

5. Ustawna przestrzeń
Kuchnia do zabudowy zaprojektujesz na zamówienie. Projekt zależy od Ciebie, więc na pewno znajdziesz miejsce na każde urządzenie, które chcesz wstawić w swojej kuchni.

Wejdź na www.candy.pl i dowiedz się więcej / fot. materiały prasowe

Wejdź na www.candy.pl i dowiedz się więcej / fot. materiały prasowe

A jeśli lubisz włoską kuchnię i rodzinne spacery, koniecznie odwiedź food trucka Candy w największych polskich miastach – spróbuj potraw z Italii i poczuj, jak smakuje prawdziwe dolce vita.

Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ