Thursday, April 25, 2024
Home / Inne  / Nowe Miejsca  / Urodziny MTT Estetica w teatrze

Urodziny MTT Estetica w teatrze

To była prawdziwa trójaktówka, o kobietach, w prawdziwym teatrze!

dr Magdalena Tyc-Tyka i Paulina Tyka / fot. Pateriały prasowe

To była prawdziwa trójaktówka, o kobietach, w prawdziwym teatrze. Uroczysta gala z okazji 5. urodzin kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii MTT Estetica, zaaranżowana 25 stycznia 2018 r., z klasą, jako spektakl teatralny na Scenie pod Ratuszem Teatru Ludowego, zgromadziła setkę gości, bawiących się przy lampce szampana

Urodziny MTT Estetica w Teatrze Ludowym, Scena pod Ratuszem / fot. materiały prasowe

Właścicielka kliniki, dr Magdalena Tyc-Tyka, od inicjałów której firma-jubilatka wzięła swą nazwę, przez cały wieczór tryskała humorem i zarażała gości pozytywną energią. Wspomagana przez współprowadzącą aktorkę Patrycję Durską, z werwą pokazała, jaką drogę musiała przebyć, by móc wykonywać obecny zawód, przy czym raz po raz przywoływała słowa-klucze w rodzaju „pasja” i „rozwój”. Zaprezentowała też ofertę zabiegową swej kliniki, podkreślając, że zatrudniany przez nią zespół stawia na piękno, naturalność i bezpieczeństwo, stąd można znaleźć w jej klinice tylko wyspecjalizowane i starannie wyselekcjonowane zabiegi z użyciem profesjonalnych, bezpiecznych produktów renomowanych producentów. W 2017 roku MTT Estetica znalazła się wśród 12 polskich klinik medycyny estetycznej, wyróżnionych w plebiscycie Gala Beauty Stars. Od niedawna dysponuje strefą beauty, jako że zabiegi z zakresu kosmetyki są doskonałym uzupełnieniem, a niekiedy stanowią kontynuację terapii z zakresu medycyny estetycznej i pomagają utrzymać skórę w jak najlepszej kondycji.

– Nie oznacza to oczywiście, że nie można tu przyjść na popularne zabiegi upiększające, jak makijaż permanentny, wizaż, stylizacja rzęs czy manicure – podkreśla dr Tyc-Tyka. Strefą Beauty zarządza jej córka, Paulina Tyka.

dr Magdalena Tyc-Tyka i Paulina Tyka / fot. Paweł Worytko

Wisienką na torcie był ekskluzywny spektakl przedstawienia „Wszystko o kobietach”, w którym każda z nas mogłaby się przejrzeć jak w lustrze. Trudno się więc dziwić, że sztuka grywana jest na tej scenie od lat, z niesłabnącym powodzeniem.
Klinice MTT Estetica życzymy wielu lat powodzenia i ciągłego rozwoju w służbie piękna.

Barbara Fijał

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ