Wednesday, July 24, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Uroda pod prądem

Uroda pod prądem

Mikroprądy stają się coraz bardziej popularną metodą walki ze zmarszczkami. Są biologicznie najbardziej zgodne z ludzkim organizmem, ponieważ normalizują funkcje zachodzące w uszkodzonych komórkach. Nowym urządzeniem, które opiera się na mikroprądach, jest żelazko przeciwzmarszczkowe firmy

Mikroprądy w walce ze zmarszczkami

Mikroprądy w walce ze zmarszczkami / fot. Farma Urody

Mikroprądy stają się coraz bardziej popularną metodą walki ze zmarszczkami. Są biologicznie najbardziej zgodne z ludzkim organizmem, ponieważ normalizują funkcje zachodzące w uszkodzonych komórkach. Nowym urządzeniem, które opiera się na mikroprądach, jest żelazko przeciwzmarszczkowe firmy Abacosun.

Mikroprądy w walce ze zmarszczkami

Mikroprądy w walce ze zmarszczkami / fot. Farma Urody

Ten aparat kosmetyczny do wygładzania zmarszczek wykorzystuje unikalną pompę VacuElectro, która nie tylko pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum, ale także mikrostymulację TENS. Stymulowanie pracy mięśni mikroprądami redukuje zmarszczki i bruzdy oraz pobudza naturalną odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, działając regenerująco, odżywczo, dotleniająco.

W trakcie zabiegu mikroprądy powodują efekt jonizacji, wspomagający działanie preparatów kosmetycznych, dzięki czemu płyn z kwasem hialuronowym stosowany do zabiegu, zostaje wprowadzony w głębokie warstwy skóry. Zapewnia to jej głębokie i długotrwałe nawilżenie.

Choć mikroprądy brzmią może groźnie, sam zabieg jest bardzo przyjemny i przede wszystkim bezpieczny.

Więcej informacji szukaj na: www.farmaurody.com.pl

Znajdziesz nas: ul. Karmelicka 3, 31-133 Kraków; tel. 519 635 752, info@farmaurody.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ