Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Upleć Wianek.Pojedź do Disneylandu

Upleć Wianek.Pojedź do Disneylandu

Wianki - Święto Muzyki zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek!

Upleć Wianek i wyjedź do Disneylandu

Upleć Wianek i wyjedź do Disneylandu /fot. materiał prasowy

Wielkimi krokami zbliżają się Wianki – Święto Muzyki. Poza świętowaniem w rytmie najlepszej muzyki, zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek!

W sobotę (21 czerwca) od godz. 15.00 do 18:00 zapraszamy na Bulwar Czerwieński na wspólne plecenie wianków. Wzdłuż bulwaru, między mostami: Grunwaldzkim i Dębnickim znajdziecie blisko 20 stanowisk, przy których fachową pomocą przy pracy służyć Wam będą zawodowi floryści z najlepszych krakowskich kwiaciarni. UWAGA! Główną nagrodą w konkursie grupowym jest wycieczka do paryskiego Disneylandu!

Upleć Wianek i wyjedź do Disneylandu

Upleć Wianek i wyjedź do Disneylandu /fot. materiał prasowy

Będziecie mogli skorzystać z własnych materiałów lub skorzystać z surowców przygotowanych przez organizatorów: kwiatów, ziół i obręczy do układania wianków. Wasze prace ocenią floryści i przyjaciele Jarmarku. Na twórców najpiękniejszych wianków czekają atrakcyjne nagrody. Rozstrzygnięcie i uroczyste puszczenie wianków na Wisłę zaplanowano o godz. 19.00.

Nagrodą w Konkursie grupowym jest:

– wycieczka dla 30 osób do paryskiego Disneylandu w dniach 8-10.10.2014 r. (w przypadku kategorii grupowej w konkursie uczestniczyć mogą: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły średnie reprezentowane przez prawnego opiekuna grupy (nauczyciela, wychowawcę, członka komitetu rodzicielskiego))

Fundatorem nagrody w Konkursie grupowym jest Mayland Real Estate deweloper Centrum Handlowego Serenada.

Nagrodami w Konkursie indywidualnym są:

– za 1. miejsce – VW z pełnym bakiem paliwa na weekend i voucher na weekend dla 2 osób w Ustroniu w Ośrodku Rehabilitacyjnym Muflon

– za 2. miejsce – Karnet Open na Fitness Academy

– za 3. miejsce –kolacja dla 2 osób w Kamo Grill&Bar

Fundatorami nagród w Konkursie indywidualnym jest Global Hotels & Travels, Fitness Academy, Salon VW i Audi Bełtowski oraz FUTO s.c.

Najpiękniejsze wianki wybierze jury w składzie:

Róża Wollny – koordynatorka programu Jarmarku Świętojańskiego

Małgorzata Gołębiewska – dyrektor artystyczna Grolsch ArtBoom Festivalu

Iwona Fudała – florystka

Agnieszka Stój – Małopolskie Centrum Florystyczne

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj: REGULAMIN

Formularze zgłoszeniowe można znaleźć tutaj: FORMULARZ DLA GRUP i FORMULARZ DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

To nie koniec atrakcji!

Późnym wieczorem ok. 22:30, już po wiankowych obrzędach, zapraszamy na tradycyjny pokaz pirotechniczny. Ponad 2 tony ładunków, lasery i efektowne urządzenia oświetleniowe – to będzie niezapomniana Noc Świętojańska!

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ