Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Unknown – tajemnice natury (ZDJĘCIA!)

Unknown – tajemnice natury (ZDJĘCIA!)

Unknown to kolekcja Anny Dudzińskiej obrazująca fascynację odległymi, trudnymi do zlokalizowania zakątkami świata, o chłodnym klimacie, gdzie główną rolę odgrywa przyroda i jej tajemnice.

Unknown to kolekcja Anny Dudzińskiej obrazująca fascynację odległymi, trudnymi do zlokalizowania zakątkami świata, o chłodnym klimacie, gdzie główną rolę odgrywa przyroda i jej tajemnice.

Unknown Anny Dudzińskiej

Zdjęcie 1 z 13

Zdjęcia: Łukasz Dziewic/ Modelka: Agnieszka Saweczko (HOOK)/ Fryzury: Robert Bigus/ Wizaż: Magdalena Szarzyńska

 

Unknown to próba wchłonięcia tego trudnego i niedostępnego miejsca, okiełznania go. Brak tu jakiejkolwiek cywilizacji, a człowiek jest niczym wobec otaczających go warunków. To miejsce, gdzie jednostka walczy o przeżycie.

W kolekcji tej zaciera się kobieca sylwetka. Ubrania traktowane są jako pewien kamuflaż, a ich warstwowość symbolizuje ubiór ludzi żyjących w surowych warunkach klimatycznych. Stonowana kolorystyka oraz rzeźbiarskie i przestrzenne formy doskonale obrazują architekturę matki natury.

DUD.ZIN.SKA to marka prowadzona przez Annę Dudzińską, absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej styl można określić jako użytkowa awangarda – zestawia ze sobą różne style i faktury. Inspiracją do jej prac jest nowoczesna architektura oraz wszelkiego rodzaju design. Projektuje również eksperymentalne mini serie ubrań na co dzień pod nazwą FASH.LAB.

Jej dotychczasowe kolekcje zostały wielokrotnie pokazane na stronie głównej portalu NOT JUST A LABEL. Jest półfinalistką Fashion Designers Awards oraz OFF Fashion. Półfinalistka w konkursie MUUSE na najbardziej obiecującego młodego projektanta według Vogue Talents.

Kolekcje Dudzińskiej można było oglądać m.in. na Fashionphilosophy Fashion Week w Łodzi, Fashionclash w Holandii, w strefie Fashione’r na Heineken Open’er Festival czy też na CPD Signatures w Dusseldorfie. Swoje prace również wystawiała w Galerie Joseph w ramach projektu C-Kult w Paryżu.

Jej ubrania zostały pokazane przez najważniejsze portale o modzie i designie tj.: Trendland, Trendhunter, Fashionising, Design Scene, Design Catwalk, Anatomika, Vogue Italia itp.

Zdjęcia: Łukasz Dziewic

Modelka: Agnieszka Saweczko/HOOK

Fryzury: Robert Bigus

Wizaż: Magdalena Szarzyńska

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ