Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Ubrania szyte na miarę

Ubrania szyte na miarę

Niepowtarzalne

Ubrania elkakot

fot.Michał Kapczyński

Zakupy w sklepie internetowym z szyciem na miarę? Tak, to możliwe. Wybierz to, co wygodne i idealnie dopasowane

 

Elka Kot jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Autorką konceptu modowego EK.elkakot. Chcesz czuć satysfakcję i radość uzupełniając swoje stylizacje, a rano nie tracić czasu na wybór tego, co na siebie włożysz? Dobrze trafiłaś. Elka Kot to nie tylko nazwa marki, to przede wszystkim uniwersalne, ponadczasowe formy oraz dobre jakościowo naturalne materiały połączone z wiedzą, talentem i zaangażowaniem projektantki, która potrafi nie tylko zobaczyć dobre dla ciebie kolory ale też dopasować je do twojego stylu.

Elkakot

fot.Michał Kapczyński

Wszechstronne spojrzenie

Wyjątkowe, proste, trwałe i wygodne – to cechy charakterystyczne ubrań marki Elka Kot. Zaprojektowane z dbałością o detale, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego. Są osobistą wypowiedzią projektantki na temat ubioru. Tworzone modele zmieniają swój charakter w zależności od dodatków stając się praktycznym ubraniami, które założysz do pracy, na spacer czy zabierzesz na weekendowy wyjazd.
Jeśli jednak szukasz czegoś wyjątkowego, chcesz uszyć na miarę garnitur, marynarkę, koszulę lub sukienkę do pracy to też trafiłaś pod dobry adres na ulicy Dobrej w Warszawie. Nawet jeśli zamawiasz gotowe rzeczy ze sklepu internetowego masz gwarancję, że zostaną one dopasowane indywidualnie do Twojej sylwetki. Wystarczy skontaktować się z projektantką.

Wyselekcjonowane materiały

Ubrania zaprojektowane i uszyte przez Elkę Kot podążają za sylwetką nie ograniczając jej ruchów. Bazą działań są naturalne materiały, takie, jak: len, bawełna czy jedwab. Dbając o dobrą jakościowo podstawę zapewniasz swoim ubraniom trwałość i wygodę na lata. To jest odpowiedź na bolączki masowej produkcji, gdzie produkty po kilku praniach bardzo często do niczego już się nie nadają.

Elkakot

fot.Michał Kapczyński

Doskonałe w każdym calu

Wybierając ubrania od Elki Kot otrzymujesz pozytywną energię twórcy, który stoi za realizacją projektu od samego początku. Masz możliwość spotkania się w pracowni i omówienia wszystkich szczegółów. Jeśli jesteś zabiegana i nie masz czasu na wizyty, albo nie jesteś z Warszawy, to wszelkich ustaleń dokonasz mailowo lub telefonicznie. Podasz swoje wymiary, porozmawiasz przez komunikator i Twoje zamówienie zostanie złożone całkowicie online. Takie rozwiązania są komfortowe dla obu stron, gdyż zawsze efektem współpracy jest doskonale skrojony i dobrany produkt.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ