Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Ubierzemy każdą sylwetkę

Ubierzemy każdą sylwetkę

28 lutego zapraszamy na wyjątkowy wieczór w Forum Mody adresowany do wszystkich Kobiet. Zapraszamy niezależnie od wieku, preferowanego stylu i sylwetki! Dlaczego adresujemy nasze zaproszenie do wszystkich? Ponieważ każda z Was tego wieczoru znajdzie coś

Ubierzemy każdą sylwetkę

Ubierzemy każdą sylwetkę / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

28 lutego zapraszamy na wyjątkowy wieczór w Forum Mody adresowany do wszystkich Kobiet. Zapraszamy niezależnie od wieku, preferowanego stylu i sylwetki! Dlaczego adresujemy nasze zaproszenie do wszystkich? Ponieważ każda z Was tego wieczoru znajdzie coś dla siebie!

Ubierzemy każdą sylwetkę

Ubierzemy każdą sylwetkę / fot. materiał prasowy

Spotkanie otworzy godzinny wykład dotyczący stylizacji, poprowadzony przez doświadczoną stylistkę i właścicielkę szkoły wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa. Podczas wykładu dowiecie się jak poradzić sobie z mankamentami sylwetki i jak wydobyć zalety, a to wszystko przy lampce dobrego wina.

W drugiej części spotkania oddajemy do Waszej dyspozycji sztab stylistek, które pomogą w zakupach i za pomocą pełnej analizy kolorystycznej doradzą jaki kolor jest najwłaściwszy .

Dodatkowo każda z Pań indywidualnie będzie mogła sprawdzić jaki ma kształt sylwetki i jak dobrać do niego odpowiednią garderobę.

Czekają na Was: stanowisko analizy kolorystycznej, określania sylwetki, doboru biżuterii oraz loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami – 10 tygodniowych karnetów do Platinium Fitness, 4 vouchery na usługi do Atelier Mateusza Kesnera oraz 2 vouchery na manicure i 2 vouchery na manicure hybrydowy od Anastazji.

Dodatkowo Forum Mody ma dla Was specjalne zniżki. Wstęp wolny!

Proszę potwierdzić przybycie wysyłając mail na adres: forumody@gmail.com

Partnerzy: Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, Platinium Fitness, Mateusz Kesner, Anastasia.net, Wero Wysoczyńska – organizacja eventów.

Patroni Medialni: Avanti24.pl, Fashionweare.com, Miasto Kobiet, KobietaMag.pl

Kiedy: 28.02.14 (piątek), 18:00 – 21:00

Miejsce: FORUM MODY, ul. Konopnickiej 28, Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ