Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Ubierzemy każdą sylwetkę – relacja

Ubierzemy każdą sylwetkę – relacja

28 lutego – w Forum Mody odbyło się spotkanie dedykowane kobietom, pod hasłem Ubierzemy każdą sylwetkę. Z tej okazji na wszystkie panie czekały same przyjemności.

pod naszym patronatem

28 lutego – w Forum Mody odbyło się spotkanie dedykowane kobietom, pod hasłem Ubierzemy każdą sylwetkę. Z tej okazji na wszystkie panie czekały same przyjemności.

Ubierzemy każdą sylwetkę - relacja

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

 

Wieczór otworzył wykład poprowadzony przez Agnieszkę Rokosę z krakowskiej Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”. Prelekcja dotyczyła analizy kształtu ciała oraz twarzy, odpowiedniego doboru fasonów i kolorów, a także zagadnienia dekoltów i biżuterii. Dzięki otwartej formule pytań i odpowiedzi wykład był stałą interakcją ze słuchaczami.

W dalszej części wieczoru, licznie zgromadzone panie mogły skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących stylizacji, analizy sylwetki, pełnej analizy kolorystycznej, a także doboru biżuterii, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do dyspozycji zgromadzonych firma Dietific oddała profesjonalne urządzenie do badania składu ciała, a dzięki profesjonalnej interpretacji wyników dokładna analiza była bardzo dokładna.

Punktem kulminacyjnym wieczoru było losowanie nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia, Platinium Fitness, Mateusz Kesner Hair Stylist, Catering dietetyczny – Dietific. Dzięki nim do rąk zgromadzonych pań trafiły między innymi tygodniowe karnety na siłownie, vouchery na usługi fryzjerskie a także vouchery na porady dietetyczne.

[Not a valid template]

 

Tego wieczoru w Forum Mody było naprawdę tłoczno. Jako że zgłoszenia udziału w evencie przerosły znacznie oczekiwania organizatorów, na kwiecień planowana jest kolejna edycja.

Partnerzy wydarzenia: Szkoła Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”, Platinium Fitness, Mateusz Kesner Hair Stylist, Catering Dietetyczny – Dietific, Wero Wysoczyńska – organizacja eventów.

Patroni medialni: Avanti24.pl, Miasto Kobiet, Fashionweare.com, KobietaMag.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ