Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Design  / Tylko polscy projektanci

Tylko polscy projektanci

Polskie wnętrza to wnętrza nietuzinkowe – z takiego założenia wychodzi krakowski sklep koncepcyjny Idea Fix, który już od czterech lat skutecznie promuje nie tylko polską modę, ale i polski dizajn. Na 230 m² sklepu można

Tylko polscy projektanci

Tylko polscy projektanci/fot. materiał prasowy

Jeśli chcesz, żeby Twoje wnętrza były urządzone absolutnie wyjątkowo i niepowtarzalnie, a cenisz sobie pomysły rodzimych projektantów oraz wysoką jakość, w Idea Fix znajdziesz to, czego szukasz – porady, inspiracje i gotowe produkty. Wszystko oryginalne i polskie.

Tylko polscy projektanci

Tylko polscy projektanci/fot. materiał prasowy

Polskie wnętrza to wnętrza nietuzinkowe – z takiego założenia wychodzi krakowski sklep koncepcyjny Idea Fix, który już od czterech lat skutecznie promuje nie tylko polską modę, ale i polski dizajn. Na 230 m² sklepu można znaleźć mnóstwo wymyślnych rzeczy do wyśnionego wnętrza: od podkładek na stół, żyrandoli wykonanych z probówek, bujanych foteli, mebli modułowych, aż po unikatowe, ścienne materiały wykończeniowe. Ponadto Idea Fix, przy współpracy ze studiem architektonicznym GrycajDesign, stworzyła wyjątkowe usługi doradcze. Współpracujący z nimi architekci wyszukają Ci ciekawe rozwiązania, produkty i materiały. Pomogą też w zamówieniu i skoordynują dostawy. Wszystko po to, aby Twoje zakupy były łatwiejsze i przyjemniejsze.

Idea Fix, ul. Bocheńska 7,

Zapraszamy również na naszą stronę www.ideafix.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ