Saturday, June 22, 2024
Home / Seks  / Opowiadanie dla dorosłych! Romans

Opowiadanie dla dorosłych! Romans

Zapytałam, czy wejdzie na chwilę na kolejnego drinka. Zgodził się bez zastanowienia. Zaczął dotykać moich piersi, całował po szyi. A ja ocierałam się o niego, wiłam niczym wąż, zsuwając z siebie spódniczkę

Opowiadania dla dorosłych – Naga kobieta siedzi na fotelu odwrócona plecami

Nie wiem czy to pożądanie, magia lata czy cokolwiek innego sprawiło, że było cudownie / fot. by Jernej Graj / Unsplash

 

Nadesłane przez P.K. opowiadanie dla dorosłych zdobyło wyróżnienie w konkursie: WAKACYJNY KONKURS Z OLIWKĄ (I PIEPRZYKIEM)

 

Zapytałam, czy wejdzie na chwilę na kolejnego drinka. Zgodził się bez zastanowienia. Zaczął dotykać moich piersi… całował po szyi. A ja ocierałam się o niego, wiłam niczym wąż, zsuwając z siebie spódniczkę…

 

To zaczęło się 4 lata temu od przypadkowego spotkania na deptaku przy ratuszu. Wracałam właśnie z zajęć na uczelni ze znajomymi. Kolega zapraszał nas na swoje urodziny, opowiadał o znajomych, którzy również mają tam być. Przechodząc deptakiem nie zwróciliśmy uwagi, że ktoś do nas mówi. Ale on podszedł do nas. Gdy go zobaczyłam ugięły się pode mną nogi. Może nie wyglądał jak młody Bóg, ale jego oczy… one hipnotyzowały! Piękne, ciemne tęczówki, długie, gęste rzęsy. Zaparło mi dech w piersi. Okazało się, że to jeden z chłopaków mających być na urodzinach. W tym momencie był to najbardziej oczekiwany wieczór.

 

Tak zaczęła się ogromna fascynacja. Na urodzinach flirtowaliśmy, mówił mi komplementy. Ale tutaj zaczęły się również problemy… okazało się, że ma dziewczynę. Jednak przychodził do mnie na uczelnie, pisał smsy. Po prostu się zakochałam… Nie chciałam wchodzić w czyjś związek, broniłam się przed nim. Szło mi to bardzo dobrze, aż do pewnej imprezy, gdzie podczas tańca po raz pierwszy mnie pocałował. Było niesamowicie. Nasze usta pasowały do siebie niemal idealnie. Świat zawirował, ale… to było na tyle. Cierpiałam bardzo, bo wiedziałam, że nie mogę niszczyć szczęścia innej kobiety. Po kilku miesiącach poznałam kogoś, z kim stworzyłam związek. Trwało to prawie 3 lata. Byliśmy nawet zaręczeni, ale tak to w życiu bywa, wszystko się posypało. Narzeczony zerwał ze mną przez sms, bo bardzo chciał wyjechać z kolegami na ,,zajarane” wakacje. Przez kilka tygodni chodziłam po ścianach. I wtedy spotkałam jego, tego faceta, który zaczarował mój świat przed trzema laty. Rozmawialiśmy długo, opowiedział mi, że również był zaręczony, ale dziewczyna oddała mu pierścionek. Bardzo chciał się ze mną spotkać na drinka i pogadać na spokojnie, powspominać to, co było kiedyś. Oczywiście się zgodziłam.

Wiedziałam, że zawsze podobały mu się moje nogi, więc ubrałam na spotkanie krótką spódniczkę i obcisłą bluzkę podkreślającą mój spory biust.

Na miejsce spotkania dotarłam pierwsza. Przyglądałam się swojemu odbiciu w szybie, a serce biło mi tak jak wtedy, gdy zobaczyłam go po raz pierwszy. Nie zauważyłam kiedy przyszedł. Stanął za mną i powiedział, że kuszę go już na początku, więc może być ciężko rozmawiać. Poszliśmy na kilka drinków, po pewnym czasie przesiadł się bardzo blisko mnie i pocałował. Wtedy błyskawicznie zapłaciliśmy rachunek i wyszliśmy z restauracji. Nasza energia się przenikała, czułam wibrację na całym ciele. Taksówką pojechaliśmy pod mój dom. Zapytałam czy wejdzie na chwilę na kolejnego drinka, zgodził się bez zastanowienia. Otwierałam drzwi, gdy zaczął całować mnie po szyi. Weszliśmy do środka namiętnie się całując. Zaczął dotykać moich piersi. Czułam się niesamowicie. Moje największe pragnienie miało się spełnić. Zdjęłam mu koszulkę, zaczęłam całować i podskubywać sutki. Odwrócił mnie plecami do siebie, rękoma pieścił me piersi, całował po szyi.

Czułam, że rośnie, że działam na niego tak bardzo jak on na mnie. Ocierałam się o niego, wiłam niczym wąż. Zsuwałam z siebie spódniczkę. Odwróciłam się, żeby spojrzeć mu w oczy. Rozpięłam mu spodnie, wręcz zrywając je z niego.

Położył mnie na łóżku, zdjęliśmy z siebie bieliznę. Jego ręka powędrowała w stronę mojego łona. Byłam już bardzo podniecona, ale każdy jego ruch sprawiał, że zaczynałam płonąć. Moje ciało krzyczało o jeszcze.

 

Przejdź na drugą stronę opowiadania dla dorosłych

Oceń artykuł
2 komentarze
  • oj 25 kwietnia, 2018

    http://zarabianiewnecie.phorum.pl/

  • Julia 26 października, 2018

    Super wpis!!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ