Wednesday, May 29, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Tydzień czystych okien obchodzimy po raz trzeci

Tydzień czystych okien obchodzimy po raz trzeci

Tydzień Czystych Okien to zapoczątkowane 2014 roku przez LEIFHEIT wydarzenie, które zagościło w „kalendarzu świąt nietypowych” na stałe.

fot. materiał prasowy

Tydzień Czystych Okien to zapoczątkowane 2014 roku przez LEIFHEIT wydarzenie, które zagościło w „kalendarzu świąt nietypowych” na stałe. Wszyscy kochający oglądać świat przez nieskazitelne czyste okna, mogą dołączyć do grona celebrujących Tydzień Czystych Okien w dniach 14-20 marca. Myć okna można na wiele sposobów. Niektóre z nich przekazały nam nasze mamy i babcie. Z często zasłyszanych, sprawdzonych przepisów na czyste okna, wyłania się obraz męczącego szorowania, namaczania, tarcia, wycierania czy polerowania. Często z użyciem (obok samej wody) „sekretnych substancji” wspomagających efekt czystości jak cytryna, ocet, mydliny, płyn do naczyń, itp., itd.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

WINDOW VACUUM KRYSTALICZNIE CZYSTE OKNA W MGNIENIU OKA!

Świat idzie do przodu, z każdym dniem przynosząc nam nowe zdobycze techniki i już nie musimy w pocie czoła doprowadzać okien do lśnienia. Zalewając przy okazji wszystkie parapety, a często i podłogę. Teraz każdy fan lśniących powierzchni może skorzystać z jedynego w swoim rodzaju odkurzacza do okien – LEIFHEIT WINDOW VACUUM. Urządzenie zamieni żmudne mycie okien w zajęcie dziecinnie proste i niezwykle szybkie. Czas potrzebny do umycia wszystkich okien skraca się do minimum. Prostota mycia z wykorzystaniem odkurzacza polega na zmoczeniu okna myjką i przejechaniu po nim ssawką odkurzacza. Kierunek nie ma tu znaczenia, okna błyszczą niezależnie od tego czy odkurzamy je od góry do dołu, na boki czy trzymając odkurzacz do góry nogami. Kilka ruchów i gotowe! Okna mienią się krystaliczną czystością!

CLICK SYSTEM
Mycie podłóg, okien czy ścieranie kurzy – do tej pory każda z tych czynności wymagała osobnego sprzętu. Teraz miejsce ich przechowywania możemy zminimalizować dzięki nowatorskiemu systemowi CLICK SYSTEM od LEIFHEIT. System wyróżnia to, że każdy drążek pasuje do każdej końcówki czyszczącej, tak że do minimum możemy ograniczyć ilość sprzętów, przy zachowaniu ich pełnej funkcjonalności.

Jeden drążek możemy zastosować do mopa podłogowego, myjki 3w1, zmiotki do kurzu czy też odkurzacza do okien. Wystarczy „jeden klik”, a sprzęt jest ze sobą kompatybilny i gotowy do użycia.

Rozwiązanie „jednego kliknięcia” jest niezwykle proste a przy tym bardzo wygodne i funkcjonalne. Pozwala na połączenie dowolnej końcówki czyszczącej z dowolnym drążkiem. Obecnie SYSTEM CLICK wykorzystuje ponad 20 różnych sprzętów, dzięki którym można kompleksowo posprzątać podłogę, umyć okna czy wytrzeć kurze. Gama produktów jest ciągle poszerzana o nowe
uniwersalne rozwiązania.

Wszystkie produkty dostępne są na www.leifheitsklep.pl

O LEIFHEIT: Grupa Leifheit jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego. Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1.5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakoś oraz estetyka wielokrotnie były doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym.

W 2016 roku LEIFHEIT świętuje 57 lat obecności na rynku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ