Tuesday, March 5, 2024
Home / Moda  / Twój piękny odmierzacz czasu

Twój piękny odmierzacz czasu

Każdy z nas podlega prawom czasu, który jest nam narzucony, ale zawsze możemy to obserwować na pięknie wykonanym zegarku. Czas jest dla nas zagadką, dla jednych płynie szybko, dla innych zbyt wolno – ale wszyscy

Spersonalizowane zegarki net. sprawią, że czas upłynie przyjemniej. / fot. materiały prasowe

Każdy z nas podlega prawom czasu, który jest nam narzucony, ale zawsze możemy to obserwować na pięknie wykonanym zegarku. Czas jest dla nas zagadką, dla jednych płynie szybko, dla innych zbyt wolno – ale wszyscy go kontrolujemy w wybrany sposób. Czas jest elementem magicznym, a razem z przepięknym zegarkiem neat. będzie płynął jeszcze przyjemniej

 

Jak płynie czas możesz obserwować na stylowym, drewnianym zegarku w wersji ze skórzanym paskiem, lub metalowa bransoletką. To doskonały dodatek, który dopełni każdą twoją stylizację. Tego typu zegarek zawsze będzie wyglądał świetnie, wpisze się również we współczesne trendy i ekologiczne tendencje. Unikatowość zegarków neat. wynika z ręcznego ich wykonania, a także dobrych jakościowo produktów, z jakich są tworzone – drewna w prostej i delikatnej formie.

 

Produkty net. wykonywane są ręcznie. / fot. materiały prasowe

O marce:

Założycielami neat. są Piotr i Jacek – bracia, których zmęczyły rzeczy produkowane na masową skalę. Wszystko takie samo – sztuczne i bezduszne. Postanowili więc stworzyć markę, z której będą dumni.
Taką, której produkty są spersonalizowane i dopracowane w najmniejszym szczególe, a oprócz tego wykonane z naturalnych surowców przyjaznych dla człowieka i otoczenia. Podstawowymi materiałami, jakich firma neat. używa do produkcji rzeczy są: drewno, skóra, bawełna, wełna, kaszmir i len. Gdy ktoś pyta, co najbardziej lubimy w tej pracy, odpowiadamy:

Jacek: „Najbardziej lubię to, że tworzymy coś wyjątkowego. Coś, co daje możliwość pokazania swojej kreatywności”.
Piotrek: „Dokładnie to, co powiedział Jacek. Mam również taką ciągłą potrzebę dążenia do ideału. Po prostu lubię tworzyć ładne, dopracowane rzeczy”.

 

Dla mężczyzn i kobiet! / fot. materiały prasowe

 

Jesteśmy również odpowiedzialni ekologicznie – za każdy sprzedany produkt sadzimy 3 drzewa.
Chcemy, aby nasze środowisko było choć trochę bardziej przyjazne i neat. jest naszym wkładem w to, by wszystkim żyło się lepiej.

Zobacz więcej: www.neatbrand.com

 

Idealne jako prezent, dla bliskich lub siebie! / fot. materiały prasowe

Źródło: Partner MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Krzysiek 25 listopada, 2019

    Drewniane zegarki to absolutny hit wśród fotografów ślubnych. Polecam każdemu.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ