Saturday, April 13, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Twój nowy dzień

Twój nowy dzień

Czas w końcu zacząć spełniać noworoczne postanowienia! Nie wiesz jak zacząć, brakuje Ci motywacji, ciągle odkładasz na potem? Znane? Pomożemy Tobie z tym skończyć

Zapraszamy noworocznie 17 stycznia 2015 do Znajomi Znajomych na TWÓJ DZIEŃ, pełen energii, motywacji, dobrych pomysłów i prostego działania. Każdy znajdzie coś dla siebie! / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Jeśli nie teraz, to kiedy?! Czas w końcu zacząć spełniać noworoczne postanowienia! Nie wiesz jak zacząć, brakuje Ci motywacji, ciągle odkładasz na potem? Znane? Pomożemy Tobie z tym skończyć… Jak?

Zapraszamy noworocznie 17 stycznia 2015 do Znajomi Znajomych na TWÓJ DZIEŃ, pełen energii, motywacji, dobrych pomysłów i prostego działania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy noworocznie 17 stycznia 2015 do Znajomi Znajomych na TWÓJ DZIEŃ, pełen energii, motywacji, dobrych pomysłów i prostego działania. Każdy znajdzie coś dla siebie! / fot. materiał prasowy

Zapraszamy noworocznie 17 stycznia 2015 do Znajomi Znajomych na TWÓJ DZIEŃ, pełen energii, motywacji, dobrych pomysłów i prostego działania. Każdy znajdzie coś dla siebie! / fot. materiał prasowy

Chcesz nareszcie zacząć ćwiczyć, nauczyć się robić na drutach, upinać włosy, znaleźć miłość życia, robić scrabooking, być asertywnym, zacząć tańczyć na rurce, przygotować naturalne kosmetyki? To tylko niektóre pomysły dla Ciebie na TWÓJ DZIEŃ.

Warszawskie miejsca, marki, specjaliści z wielu dziedzin, hobbyści, blogerzy i wielu innych pomysłowych ludzi, którzy będą dzielić się swoją wiedzą z Tobą i pomogą spełnić to, o czym marzysz od dawna!

Chcesz podzielić się ze światem swoimi uniejętnościami, a przy okazji zaprezentować miejsce, sprzedawać swoje produkty, usługi, modę, design?

Pisz na kontakt: celebruj@gmail.com

Totalnie bezpłatnie! Śledź wydarzenie, bądź na bieżąco.

WARSZTATY 

11:00 – 12:30
Dating Coach
„Życie ucieka, facet nie czeka! Jak znaleźć Wymarzonego Mężczyznę i przyciągnąć Jego uwagę?”

Zapisy w linku:http://eepurl.com/3Dycn

12:30-14:00
www.bscoach.pl
„Tropicielka Talentów = Pasjonujące Życie” – warsztaty z Anną Wolską z Brightside coaching – Zostań Tropicielką, odkryj Swoje Talenty i wykorzystaj je w Nowym Roku. Stwórz Pasjonujące Życie!

Zapisy na warsztaty na mail celebruj@gmail

14:00 – 15:00
www.adishakti.eu
„WEWNĘTRZNA MOC I PRZESTRZEŃ DLA SPEŁNIENIA W 2015 R” z Barbarą Baczkurą z Adi Shakti Harmony Health Prosperity
Wykorzystamy wiedzę i techniki Kundalini Yogi, by zostawić stare ograniczające schematy i z mocą wkroczyć w Nowy Rok Nowych możliwości.
Potrzebny wygodny strój, woda, ew. mata.

Zapisy na warsztaty na mail celebruj@gmail

15:00 – 16:00
W HARMONII Z PORTMONETKĄ z Agnieszką Ostrowską Life Woman Coach
Czy wiesz gdzie jest ukryty klucz do Twojej wolności finansowej? Na koncie w banku czy w portmonetce? A może w zupełnie innym miejscu…
Podczas warsztatu przyjrzysz się swoim przekonaniom na temat pieniędzy i osobistego budżetu. Dowiesz się, czy Cię wspierają i rozwijają, czy może paraliżują i nie pozwalają realizować planów.
Zweryfikujesz swój stosunek do finansów, wzmocnisz przekonania pozytywne, a negatywne zamienisz na budujące i wspierające Cię w spełnianiu Twoich marzeń. Zaplanujesz realizację jednego krótkoterminowego celu w zarządzaniu finansami osobistymi.

Zapisy na warsztaty na mail celebruj@gmail

16:00 – 17:00
„ABC zdrowego odżywiania – proste sposoby na wzbogacenie naszej diety” Kasia Vegushka

Zapisy na warsztaty na mail celebruj@gmail

POKAZY / TARGI / PORADY / PRATYCZNE UMIEJĘTNOŚCI

Made by pyt.ka pomoże każdemu, kto marzy o swoim osobistym, niepowtarzalnym i fantazyjnym projekcie. Kartki okolicznościowe, notesy, albumy, księgi pamiątkowe. Przyjdź i spróbuj odnaleźć swój styl, zrób swój scrapbooking ❀ ♡ ☼ ♬

Crokinole.me nauka gry.
Crokinole jest kanadyjską grą towarzyską, w której gracze „pstrykają” na zmianę dyskami na okrągłej drewnianej planszy. Celem gry jest umieszczenie dysków w sekcjach planszy które dają najwięcej punktów zwycięstwa.

Vegushka nauka gotowania.
Moja kuchnia to pasja i miłość włożone we wszystko co przygotowuję. Potrawy, które przyrządzam powstają wyłącznie z roślin, głównie sezonowych. Wszystko tworzę od podstaw, nie używam półproduktów, tym samym omijam konserwanty, sztuczne dodatki i polepszacze smaku.

Vintagi.ossa – nauka robienia branzoletek i biżuterii. VintAgi to wyjątkowe 'miejsce’ dla osób niebanalnych, dbających o styl i oryginalność. Zapraszam do http://vintagi-shop.pl/

CollarMe – unikatowe torby oraz biżuteria skórzana. Nauka robienia oryginalnych skórzanych branzoletek oraz kołnierzyków, obdróbka skóry.

Oh my heart – spersonalizowane prezenty na różne okazje oraz dekoracje do wnętrz. Zbliżają się dzień babci, dzień dziadka oraz Walentynki. Zrób swoją niepowtarzalną ramkę.

Kirin Kirie warsztaty sztuki japońskiej w Kirin Kirie. ” Na naszych zajęciach pokazujemy obrazy, powstające metodą „kirie” – czyli „wycięte w papierze” – oraz pomagamy samemu zrobić podobny obraz.”

MANUFAKTURA ZIARNA będzi prezentować naturalne, wegańskie i bezcukrowe słodycze. Pokaże jak zrobić pyszne i słodkie cukierki, babeczki itp z ziarna i marcepanu. Ich głównym produktem jest w 100%naturalna, wegańska i bezcukrowa chałwa (ale nie taka, jak w sklepach). Będzie też atrakcja dla dzieci i dla tych, którzy lubią słodko bawić się w kuchni – pokażą Wam, jak wykonać bajeczne figurki z prawdziwego marcepanu, jak je zdobić, dekorować. Będzie można kupić chałwę w kilku smakach, marcepan, oraz wypieki z warzyw- dla tych, którzy chcą zdrowo i smacznie się odżywiać oraz kolorową masę marcepanową, która jest naturanie barwiona.

C.D.N…

STREFA DRUGIEJ SZANSY – Każdy z nas ma w szafie ubrania, dodatki, akcesoria, torebki, buty i obiecuje sobie co roku, że się ich pozbędzie. U nas można jeszcze na tym zarobić! Może komuś innemu posłużą i dzadzą zadowolenie. Koszt wystawienia 35 zł, cały zysk dla Ciebie. Pisz na mail celebruj@gmail.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ