Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Twin Lingerie dla kobiet zmysłowych i odważnych

Twin Lingerie dla kobiet zmysłowych i odważnych

Bogate tkaniny i wzory, uwodzicielski design to nowa kolekcja Twin Lingerie. Na sezon zimowy TWIN proponuje zdecydowanie ciemne i zimne kolory, wyjątek stanowi tylko jeden kolor czerwień.

Bogate tkaniny i wzory, uwodzicielski design to nowa kolekcja Twin Lingerie. Na sezon zimowy TWIN proponuje zdecydowanie ciemne i zimne kolory, wyjątek stanowi tylko jeden kolor czerwień.

Twin Lingerie - jesień/zima 2012-2013

Zdjęcie 1 z 15

fot. Twin Lingerie

 

SECRET CODE

Kolekcja dla kobiet zmysłowych i odważnych, spragnionych luksusu i tajemniczości. Kody i Kryptogramy jako oznaka wewnętrznego bogactwa odzwierciedlona w grze tkanin i grafiki. Głębia koloru, kombinacje różnych odcieni nude z czernią to nawiązanie do gotyckiego wyglądu. Bielizna CODE zmysłowo podkreśla figurę kobiety.

BARROCO

Bogactwo barokowych haftów, inspiracja dziełami tej epoki. Kolory metali takich jak srebro zdecydowanie przeważają. Kolekcja BARROCO gloryfikuje kobiece ciało w poszukiwaniu intymności i maksymalnie wykorzystuje jej najbardziej seksowną stronę.

ENGLISH ACCENT

Powrót do British w wyszukiwaniu kobiecej wersji „dandy” z odrobiną folku. Bielizna ENGLISH ACCENT, która rozjaśni monotonię codziennego życia kobiety, ma za zadanie rzeźbić sylwetkę gwarantując większy komfort i lepsze samopoczucie bez utraty stylu. Tkaniny szlachetne o wysokiej jakości, bogate wizualnie, zdobione guziczkami, koronkami i aksamitem.

Atelier Kraków, ul.Topolowa 30, tel. 664480629, 795589514, www.creacionestwin.pl

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ