Thursday, February 29, 2024
Home / Moda  / Trymowanie brody u najlepszych. Odwiedź Hairmate!

Trymowanie brody u najlepszych. Odwiedź Hairmate!

Pokaż mi swą brodę, a powiem ci, kim jesteś

trymowanie brody

Trymowanie brody pozwala nadać jej modny kształt / fot. materiały Partnera

W ostatnich latach wśród panów modne stało się trymowanie brody. Dzięki temu mężczyźni wyglądają na bardziej zadbanych, a artystycznie przystrzyżona broda nadaje im charakteru. U nas znajdziesz najnowsze trendy i poznasz najmodniejsze stylizacje! Zapraszamy do salonu Hairmate!

 

Na czym polega trymowanie brody, a na czym jej golenie?

Trymowanie to po prostu skracanie i modelowanie brody w taki sposób, aby zarost był utrzymany w dobrym stanie. Goleniem z kolei nazywamy zabieg polegający na całkowitym usuwaniu zarostu. Oba te zabiegi są ważne, aby broda była odpowiednio wypielęgnowana, zadbana i ładnie się prezentowała. Utrzymanie zadbanej brody wymaga obu tych czynności. Dzięki podgalaniu pozbywamy się włosów z miejsc niepożądanych i podkreślamy rysy twarzy. Trymowanie brody pozwala na osiągnięcie pożądanej długości i nadanie jej kształtu.

Jak nasz barber trymuje zarost?

Należy pamiętać, że posiadanie brody nie oznacza, że nie można co jakiś czas jej podgalać czy trymować. Brodę należy podgalać co kilka dni. Dzięki temu zostanie zachowany jej naturalny kształt i nie trzeba będzie formować go przy pomocy nożyczek. Następnie przechodzimy do trymowania. Najpierw nasz barber myje całą brodę klienta ciepłą wodą. Po osuszeniu zarostu ręcznikiem przechodzi do rozczesywania jej przy pomocy szczotki lub grzebyka. Dzięki temu może określić jej długość i kształt, dzięki czemu trymowanie będzie dokładniejsze. Nasi barberzy najpierw przycinają brodę trymerem ‒  jest on nie tylko wygodniejszy i szybszy, lecz także pozostawia lepsze efekty. Barber musi jedynie ustawić pożądaną długość włosków na trymerze i przesuwać go po całym zaroście. Zarost jest przycinany pod włos ‒ daje to efekt równomiernego skrócenia.
Poza trymowaniem standardowym istnieje też możliwość trymowania schodkowego, czyli nadania brodzie różnej długości. Barber dopasowuje wtedy długość zarostu do kształtu twarzy cieniując go.

Trymowanie brody u najlepszych

U nas pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy nadal się doszkalają. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zwracamy szczególną uwagę na jego potrzeby. Zawsze, nim zaczynamy zajmować się podgalaniem czy trymowaniem brody, dokładnie poznajemy klienta oraz jego wstępne oczekiwania. W razie niezdecydowania co do nowego looku potrafimy doradzić i podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Barberzy z Hairmate pomogą Ci w stylizacji brody i zadbają o jej pielęgnację.

Nasze salony znajdują się w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Salony w Warszawie i Gdańsku czynne są od poniedziałku do soboty od 8.00 do 21.00, a salon w Krakowie ‒ w tygodniu w godzinach 8.00-20.00, a w soboty od 8.00 do 16.00.
Zajrzyj do nas i zmień swój look już teraz!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • mawalycc 9 września, 2021

    godzinach mawalycc , a w soboty od 8.00 do 16.00.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ