Sunday, July 21, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Trwałe róże w pudełku – kwiaty idealne dla najbardziej wymagających

Trwałe róże w pudełku – kwiaty idealne dla najbardziej wymagających

Sekret prezentu z klasą.

Róże to jedne z najczęściej wybieranych i lubianych kwiatów. Zachwycają swoją kolorystyką, efektownymi kwiatami oraz silnym zapachem, który urzeka praktycznie każdą kobietę. Cięte róże posiadają jednak zasadniczą wadę – są mało trwałe. Aby cieszyły nasze oczy przez dłuższy czas, należy dbać o regularną wymianę wody w wazonie, przycinać łodyżki oraz przechowywać kwiaty w chłodnym pomieszczeniu. W warunkach domowych nie zawsze jest to jednak możliwe, a życie w ciągłym biegu także nie pozwala nam na poświęcanie uwagi pielęgnacji kwiatów. W sytuacji, kiedy szczególnie zależy nam na trwałości oraz atrakcyjnym wyglądzie ciętych róż, zamiast tradycyjnego bukietu warto wybrać nowoczesny flowerbox. Czym on jest – o tym powiemy poniżej!

kwiaty w pudełku, róże, prezent

Szukasz prezentu dla prawdziwego konesera? / fot. materiały prasowe

Flowerbox – trwałość i nowoczesny wygląd kwiatów w pudełku

Flowerbox to rozwiązanie znane i cenione praktycznie na całym świecie. Od lat flowerboxy są chętnie wybierane na prezent przez mieszkańców Europy Zachodniej, Emiratów Arabskich oraz USA jako efektowne i trwałe podarunki, które świetnie zastępują cięte róże zebrane w tradycyjnych bukietach. Od niedawna, także w Polsce mamy możliwość podarowania bliskim nam osobom efektownych flowerboxów. Czym one są i dlaczego warto je wybrać?

Flowerbox to starannie wyselekcjonowane cięte róże zamknięte w efektownie wykonanym pudełeczku, które zastępuje im wazon. Na jego dnie znajduje się substancja, która dostarcza łodyżkom kwiatów wody oraz substancji odżywczych sprawiając, że pozostają one świeże przez znacznie dłuższy czas w porównaniu do tradycyjnych róż ciętych z kwiaciarni.

Kwiaty umieszczone w tak przygotowanym pudełku nie wymagają praktycznie żadnej pielęgnacji. Osoba nimi obdarowana może więc zapomnieć o poszukiwaniu pasującego do wiązanki wazonu, regularnej wymianie wody na świeżą oraz przycinaniu łodyżek kwiatów. Flowerbox wystarczy bowiem ustawić w dowolnym miejscu oraz codziennie cieszyć oczy jego nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Cięte róże umieszczone we flowefboxie pozostaną bowiem świeże i pachnące przez co najmniej dwa tygodnie.

Wieczne róże – idealny pomysł na prezent dla najbardziej wymagających

Wybierając cięte kwiaty na specjalne okazje, np. na zaręczyny czy inne ważne dla nas wydarzenia, każdy z nas pragnie, aby jego kwiatowy podarunek jak najdłużej zachowywał trwałość i w ten sposób przypominał obdarowanej osobie o ważnej okazji. Bardzo trudno o taki efekt wybierając tradycyjne cięte kwiaty, które w wazonie postoją co najwyżej kilka dni. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji, które szczególnie sprawdzi się na wszystkie wyjątkowe wydarzenia, jest podarowanie efektownego flowerboxa z wiecznymi różami.

Jak sama ich nazwa wskazuje, takie kwiaty mogą poszczycić się znacznie większą trwałością od zwykłych róż, która w przypadku kwiatów umieszczonych we flowerbox z RoseDuChateau.com wynosi ponad 2 lata! W praktyce oznacza to, że nasze kwiaty pozostaną świeże i pachnące przez co najmniej 24 miesiące. Flowerbox z wiecznymi różami to świetny pomysł na prezent z okazji zaręczyn, gdyż podarowane z tej wyjątkowej okazji kwiaty będziemy mogli także postawić na honorowym miejscu w dniu naszego wesela!

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ