Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Trwała depilacja to nie tylko brak owłosienia i zdrowa skóra – to nowa jakość życia

Trwała depilacja to nie tylko brak owłosienia i zdrowa skóra – to nowa jakość życia

Depilacja coraz skuteczniejsza, coraz mniej stresująca

depilacja SHR in Motion

fot. materiał Partnera

W DepilConcept przekonasz się, że trwała depilacja nie boli. Co więcej – poczujesz, że może być naprawdę przyjemna! Każdego dnia likwidujemy zbędne włoski, przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone naczynka i zmiany trądzikowe. U nas otrzymasz skuteczną terapię, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry!

 

Zapraszamy do naszych salonów DepilConcept w Krakowie, gdzie przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii Super Hair Removal (SHR) z systemem In Motion, wykonujemy zabiegi trwałej redukcji owłosienia. Dzięki tej technologii depilacja stała się szybka, skuteczna i bardzo komfortowa.

Czym jest depilacja SHR in Motion ?

Technologia SHR jest najnowszą odsłoną technologii IPL i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji. Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej, łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.

Dla kogo jest depilacja SHR in Motion?

Dla wszystkich osób, które mają dość ciągłego usuwania owłosienia. Istnieje jednak szereg wskazań medycznych i estetycznych, które w sposób szczególny kwalifikują daną osobę do poddania się zabiegowi. Są to:

 

słaba skuteczność innych zabiegów (bardzo szybkie odrastanie włosków) są osoby, które nie radzą sobie z regularnym depilowaniem ciała z powodu bardzo szybkiego odrastania niechcianych włosków. W skrajnych przypadkach, aby ciało było gładkie, może zachodzić konieczność golenia włosów nawet dwa razy dziennie!
nadmierna wrażliwość skóry na ból – w odniesieniu do klientów, którzy poszukują trwałych metod usuwania owłosienia, a nie są w stanie znieść bólu związanego z depilacją woskiem czy depilatorem elektrycznym,
tendencja do pękania naczynek krwionośnych – związana z woskowaniem lub używaniem depilatora,
nadwrażliwość na chemiczne środki do depilacji – kremy usuwające owłosienie. Część osób nie toleruje tego typu preparatów, inni mają na nie alergie, są też osoby (większość), u których taka depilacja nie przynosi żadnych efektów,
wrastanie w skórę włosków po depilacji innymi metodami – jest to problem osobniczy, który w mniejszym lub większym stopniu dotyczy praktycznie wszystkich kobiet, niezależnie od stosowanych metod depilacji,
niemożność wyeliminowania „czarnych kropek” po goleniu np. skóry pach – problem często spotykany u osób stosujących maszynki do golenia. Pachy, nawet bezpośrednio po wygoleniu wyglądają, jakby włoski już odrosły – jest to związane z prześwitywaniem grubych cebulek spod powierzchni skóry.
krostki w okolicach bikini – czyli zapalenie mieszków włosowych, które w tych okolicach powstaje szczególnie często – depilacja IPL w technologii SHR In Motion to sposób na zwalczenie zapalenia mieszków nie tylko w okolicach bikini,
nadmierne owłosienie wynikające z zaburzeń hormonalnych – np. zarost na twarzy u kobiet, owłosienie dolnej części brzucha, czyli owłosienie które teoretycznie nie powinno u kobiet występować,
nadmierne owłosienie pleców czy klatki piersiowej u mężczyzn – ze względu na czynniki psychologiczne walka z niechcianym owłosieniem bywa trudna – regularne zabiegi woskowania są bolesne i krępujące, a golenie maszynką wystarcza na krótko i doprowadza do kłopotliwego widoku odrastających włosków,
ciemny wąsik i pojedyncze włoski na brodzie u kobiet – ich regularne usuwanie może sprawiać wiele problemów na co dzień.

depilacja SHR in Motion

fot. materiał Partnera

Depilacja IPL w technologii SHR to idealne rozwiązanie dla pań, które cierpią na hirsutyzm. Już kilka zabiegów pozwala zmniejszyć zarost na twarzy lub klatce piersiowej, znacznie poprawiając jakość życia osoby borykającej się z tym problemem. Dzięki technologii SHR możemy niszczyć również jasne włosy! To przełom w technologii trwałych metod depilacji. Metodę możemy stosować na wszystkich strefach ciała.
Z metody coraz częściej korzystają mężczyźni, którzy chcą pozbyć się nieestetycznego owłosienia na plecach i klatce piersiowej oraz kobiety, które ze względu na czynniki hormonalne mają problem z nadmiernym owłosieniem skóry twarzy.

Jak często wykonywać zabiegi depilacji ?

Program zabiegów jest ustalany indywidulanie w trakcie konsultacji z kosmetologiem, podczas pierwszej wizyty. Zależności od koloru skóry, włosa i osobniczej reakcji na zabiegi. Ogólnie każdy zestaw sesji obejmuje średnio minimalnie 7-10 zabiegów powtarzanych cyklicznie co 3 – 4 tygodnie (ze względu na różne fazy wzrostu poszczególnych włosów).
Efekty zabiegów postępują sukcesywnie, u większości klientów widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po upływie ok 10 -14 dni uszkodzone włosy wypadają. Po pierwszym zabiegu można pozbyć się ok 20-30% włosów. Dodatkowym efektem jest spowolnienie wzrostu włosa, co zmniejsza potrzebę częstego golenia się.

Zalety depilacji IPL SHR in Motion

Zabieg fotodepilacji niweluje wszystkie problemy, które zazwyczaj towarzyszą innym metodom usuwania owłosienia. Jest on:

 

• bezbolesny,
• nie wywołuje podrażnień,
• trwale redukuje owłosienie,
• pozwala pozbyć się problemów z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami,
• może być wykonywany u osób ze skórą wrażliwą i naczynkową,
• daje szerokie możliwości przeprowadzania u osób z różną karnacją i różnymi kolorami włosów,
• jest szybki i komfortowy,
• jest dużo tańszy od innych metod trwałej redukcji owłosienia.

 

Zabiegi są mało inwazyjne, dlatego bez przeszkód możemy je wykonywać w przerwach pomiędzy codziennymi obowiązkami. Brak podrażnień nie generuje problemów związanych z koniecznością rekonwalescencji – już w kilka minut po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

 

Zapraszamy do pobrania vouchera na pierwszy zabieg za 29 zł

 

Nasze pozostałe zabiegi FOTO:
• Fotoodmładzanie
• Redukcja naczynek i przebarwień
• Skuteczne leczenie trądziku

 

Zapraszamy do naszych salonów:

DepilConcept
Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania
ul. Sołtysowska 35a, Kraków
Tel. (+ 48) 881 224 421
 soltysowska35@depilconcept.pl

 

DepilConcept
Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania
Ul. Piastowska 44a, Kraków
piastowska44@@depilconcept.pl

 

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy dla Ciebie ! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ