Saturday, May 25, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Trudne przypadki (wysyłanie zgłoszeń zakończone)

Konkurs – Trudne przypadki (wysyłanie zgłoszeń zakończone)

Jaki defekt urody utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Opowiedz swoją historię, przyślij zdjęcie i wygraj terapię, która może odmienić Twoje życie.

Dr Marek Wasiluk w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE. WYNIKI MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ 

Jaki defekt urody utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Co chciałabyś w sobie zmienić? Opowiedz swoją historię, przyślij zdjęcie i wygraj terapię, która może odmienić Twoje życie.

Dr Marek Wasiluk w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Dr Marek Wasiluk w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Dr Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej, nazywany jest lekarzem od trudnych i nietypowych przypadków. Opracował wiele autorskich, skutecznych terapii leczenia blizn, przebarwień, rozstępów. Swoimi doświadczeniami dzieli się na blogu www.marekwasiluk.pl, w cyklu filmów edukacyjnych „Medycyna estetyczna bez tajemnic” w kanale Tricinium na YouTube oraz w prasie branżowej.

Wiele osób z poważnymi i nietypowymi defektami urodowymi traci po nieudanych próbach ich usunięcia nadzieję na poprawę lub nie ma pieniędzy na długotrwałą terapię. Ten konkurs to szansa dla dwojga z nich. Jedna zostanie wybrana przez dr Marka Wasiluka, druga w drodze głosowania przez Internautów.

Konkurs dotyczy problemów, których rozwiązanie jest możliwe z wykorzystaniem metod, jakie oferuje medycyna estetyczna.

Konkurs Trudne przypadki

KONKURS:

– Prześlij nam zdjęcie obrazujące swój problemu. Jeśli problem dotyczy twarzy, a nie chcesz jej pokazywać, możesz na zdjęciu ją zamazać w sposób utrudniający identyfikację, ale tak, aby zdjęcie nie utraciło czytelności. To samo dotyczy części intymnych.
– Napisz w jaki sposób ten problem utrudnia Ci życie i uzasadnij, dlaczego nagroda w postaci terapii powinna trafić do Ciebie. Opis powinien składać się z maksymalnie 1000 znaków (bez spacji). Określ, jaką część ciała chciałabyś poddać leczeniu.
– Na zdjęcia i opisy czekamy do 24.08.2014r.  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Trudne przypadki”. Pracę można podpisać pseudonimem, ale do wiadomości redakcji trzeba podać prawdziwe imię i nazwisko.

ZASADY:

I ETAP, 6-24 sierpnia, zgłoszenie udziału:
Konkurs rusza 06.08.2014r. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia (zdjęcie+tekst na 1000 znaków bez spacji+określenie jaką część ciała chciałbyś poddać leczeniu) prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Trudne przypadki”. Masz czas do 24.08.2014r.
Do II etapu przejdą zgłoszenia, które spełniają wymogi regulaminowe i są związane z problemami, którymi zajmuje się medycyna estetyczna.

II ETAP, 26 sierpnia-2 września, głosowanie:
Od 26.08.2014r. zdjęcia i opisy spełniające wymogi regulaminowe zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować  osoby, które w ich odczuciu najbardziej zasługują na wygraną.
Głosowanie, które będzie trwało do 02.09.2014r, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą liczbą głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu.
Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, którą wybierze fundatora nagrody dr Marek Wasiluk z Centrum Medycyny Estetycznej Triclinium.
Wyniki konkursu zostaną podane 09.09.2014r.
Przeczytaj koniecznie regulamin.

NAGRODY:

Każdy ze zwycięzców otrzyma zaproszenie na serię zabiegów dostosowanych  do jego problemu, które zostaną wykonane w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium. To ile zabiegów zostanie wykonanych zależeć będzie od diagnozy lekarza. Terapia będzie obejmować tylko część ciała wskazaną przez zwycięzcę w zgłoszeniu konkursowym i będzie dotyczyła tych problemów, których usunięcie jest możliwe metodami medycyny estetycznej. Czas terapii ograniczony jest do roku i wymaga współpracy ze strony pacjenta (przyjeżdżania na zaplanowane zabiegi, stosowania się do zaleceń lekarskich). O efektach terapii dr Marek Wasiluk będzie informował na swoim blogu.

Przeczytaj koniecznie regulamin.

Zobacz też ubiegłoroczny konkurs WYTĘP ROZSTĘP

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Pingback:KONKURS TRUDNE PRZYPADKI | dr Marek Wasiluk 5 sierpnia, 2014

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ