Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

W Triclinium zajmujemy się udzielaniem porad oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu dziedzin medycyny, na których naprawdę się znamy.

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium / fot. arch. własne

NAGRODA – voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na wybrany zabieg w centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie.

W Triclinium zajmujemy się udzielaniem porad oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu dziedzin medycyny, na których naprawdę się znamy. Staramy się stale poszerzać naszą wiedzę i umiejętności medyczne poprzez zgłębianie specjalistycznej literatury, uczestnictwo w kongresach i szkoleniach, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium / fot. arch. własne

Pracownicy Triclinium są bardzo starannie dobierani, aby spełniać nasze wysokie oczekiwania etycznej postawy, kompetencji i umiejętności, oraz oczekiwania naszych gości-pacjentów. W pracy pomaga nam nowoczesny sprzęt medyczny. Dzięki niemu możemy trafniej diagnozować choroby, skuteczniej je leczyć i eliminować powikłania. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalizm porad oraz procedur przez nas wykonywanych. Oprócz nowoczesnych standardów leczniczych spotka Cię u nas poszanowanie intymności, miła atmosfera oraz komfortowe warunki przed, w trakcie i po wizycie. Doskonale rozumiemy pacjentów, ponieważ sami nimi bywamy. Jesteśmy świadomi wyjątkowości relacji pomiędzy pacjentem a lekarzem oraz jak duża w związku z tym odpowiedzialność spoczywa na nas lekarzach aby nie zawieść oczekiwań naszych pacjentów.

Sukces terapii zależy nie tylko od metody leczenia. Bardzo ważna jest również motywacja pacjenta. W naszej klinice szczególną uwagę zwracamy na przystępne i szczegółowe wyjaśnianie przyczyn chorób, metod i przebiegu procesu leczenia. każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje.

Dr Marek Wasiluk

Dr Marek Wasiluk / fot. arch. własne

Triclinium , Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, Warszawa; tel. +4822 4034034, tel. +48794375715;  recepcja@triclinium.pl

Zapraszamy na naszą stronę www.triclinium.pl oraz na bloga dr Marka Wasiluka. 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / triclinium
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ