Thursday, July 18, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Tricinium: badanie i promocja na Perfect Derma Peel

Tricinium: badanie i promocja na Perfect Derma Peel

Tylko do jutra trwa możliwość zgłoszenia na zabieg innowacyjnym Perfect Derma Peel!

Efekty po zabiegach Perfect Derma Peel / fot. materiały prasowe

W Centrum Medycyny Nowoczesnej Tricinium, raz na jakiś czas przeprowadzamy bardziej zaawansowane badania skuteczności zabiegów. Tym razem będzie to badanie na bazie zabiegu peelingiem Perfect Derma Peel. ZGŁOSZENIA DO WTORKU 26 WRZEŚNIA 2017

Perfect Derma Peel jest zaawansowanym, chemicznym peelingiem medycznym / fot. materiały prasowe

KIEDY: Badanie odbędzie się w dwie soboty – 30 września i 7 października 2017 r.
CENA: Wszystkie osoby, które zgłoszą się do badania będą miały wykonany w jednym z wybranych terminów peeling Perfect Derma Peel w cenie 700 zł. Regularna cena zabiegu to 1000 zł. Każda osoba dodatkowo otrzyma do tego 2 biocelulozowe maski łagodzące.
ZGŁOSZENIA: Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu i wykonać peeling w tej atrakcyjnej cenie, przyślij nam swoje zgłoszenie do wtorku 26 września na adres recepcja@triclinium.pl Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, wybrany termin zabiegu i numer telefonu.
WARUNKI: Pamiętaj będziesz musiała/musiał pojawić się w Triclinium trzykrotnie! Pierwszy raz na wykonanie samego peelingu, drugi raz 3 dni później, na krótką wizytę kontrolną, a następnie po 7-10 dniach na drugą wizytę kontrolną. Terminy zostaną określone przed zabiegiem. Będziesz również musiała/musiał wyrazić zgodę na wykorzystanie przez Triclinium zdjęć. Tego typu dokumentacja będzie nam potrzebna na potrzeby samego badania jak i może być wykorzystana do celów marketingowych Triclinium.

Zabiegi wykonywane są w Warszawie w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lok. 13, Warszawa, 200 metrów od metra Natolin)

JAK WYGLĄDA ZABIEG – FILM


Krok po kroku jak wygląda zabieg można zobaczyć na filmie z cyklu „Medycyna estetyczna bez tajemnic” kręconym w Tricinium.
Perfect Derma Peel peeling śrendiogłębokim, jednocześnie prostym w obsłudze, przewidywalnym, bezpiecznym i pomimo mocy i głębokości działania nie boli.

O ZABIEGU

Perfect Derma Peel jest zaawansowanym, chemicznym peelingiem medycznym. W swoim składzie zawiera mieszankę kilku kwasów (kwas kojowy, TCA, kwas salicylowy i kwas retinowy), które głęboko odświeżają skórę. Największą zaletą Perfect Derma Peel jest jednak zawartość silnego przeciwutleniacza – glutationu.

Nietypowa formuła peelingu zapewnia bardzo dobre wyniki w walce ze starzejącą się skórą i trądzikiem. Preparat idealnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i odświeżeniem skóry zniszczonej słońcem.
Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy w peelingu pozwala na:
– rozjaśnienie, poprawę odcienia i faktury skóry;
– usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry;
– kontrolowanie skóry trądzikowej, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych;
– redukcję wielkości porów;
– zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek;
– stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do przebudowy i odmłodzenia skóry.

The Perfect Derma Peel przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry i może być stosowany na twarz oraz inne obszary ciała, takie jak dekolt, szyja, ramiona, dłonie i plecy.
Więcej na temat zabiegu możesz dowiedzieć się tutaj.

EFEKTY

Efekty po zabiegach Perfect Derma Peel / fot. materiały prasowe

Efekty po zabiegach Perfect Derma Peel / fot. materiały prasowe

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ