Monday, May 27, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Trening w parku (zdjęcia)

Trening w parku (zdjęcia)

Spójrz jakie to proste. Do wykonania treningu całego ciała nie potrzebujesz siłowni ani żadnych sprzętów. Wystarczy trochę chęci i pomysłów. Do swojego treningu możesz wykorzystać ławkę, którą znajdziesz w każdym parku. Niżej opisane ćwiczenia angażują

ćwicz z alwaysfit.pl

Spójrz jakie to proste. Do wykonania treningu całego ciała nie potrzebujesz siłowni ani żadnych sprzętów. Wystarczy trochę chęci i pomysłów. Do swojego treningu możesz wykorzystać ławkę, którą znajdziesz w każdym parku. Niżej opisane ćwiczenia angażują do pracy ramiona, nogi i brzuch. 

Trening w parku z alwaysfit.pl

Zdjęcie 1 z 8

Standardowe pompki z wykorzystaniem ławeczki. Umieść dłonie na ławce. Napnij brzuch, trzymaj ciało w linii prostej. Z wdechem ugnij łokcie. Z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 15 razy.

Całość wykonaj 2-3 razy. Nie zapomnij o rozgrzewce. Do treningu możesz dodać lekki bieg przed i po ćwiczeniach. Możesz również wykonać krótki bieg interwałowy po wykonaniu zestawu. Rozciągnij się po treningu.

POWODZENIA!

Artykuł pochodzi z portalu www.alwaysfit.pl

***

O Marii:

Miłośniczka sportu i zdrowego trybu życia. Trener personalny oraz instruktor fitness z kilkuletnim doświadczeniem, w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Praca trenera nie ogranicza się dla niej jedynie do ułożenia planu treningowego. Wierzy, że szeroko rozumiany przez nią fitness, to nie tylko wysportowana sylwetka. To sposób na życie, radość i pewność siebie. Wykorzystując swoją wiedzę i entuzjazm, zaraża swoją pasją, motywuje i wspiera.

O Stronie:

O efektywnym treningu i racjonalnym odżywianiu. O odchudzaniu, zdrowiu i stylu życia. O odnoszeniu sukcesów. O motywacji. O radości z życia i pewności siebie. O byciu FIT.

Po więcej zapraszamy na www.alwaysfit.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ