Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Trening dla zapracowanych

Trening dla zapracowanych

Innowacyjna metoda treningu EMS pozwoli skrócić czas treningu do 28 min, dając efekty kilkugodzinnego treningu na siłowni.

fot. materiały prasowe

Studio EMS POINT w Krakowie powstało z myślą o wszystkich, którzy chcieliby zadbać o swoją sylwetkę, a w codziennym natłoku spraw i obowiązków nie mają na to czasu. Wykorzystywana tam innowacyjna metoda treningu EMS pozwoli Ci skrócić czas treningu do 28 min, dając efekty kilkugodzinnego treningu na siłowni.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

To brak czasu był głównym powodem powstania Studia EMS POINT. Założone przez młodą mamę, która rozumiała jak ciężko jest znaleźć czas na ćwiczenia i pogodzić je z obowiązkami przy dzieciach czy codziennej pracy. Metoda EMS wydała się idealna – skuteczna, nie wymagająca dużo czasu oraz bezpieczna.

EMS czyli elektrostymulacja mięśni, to metoda od lat stosowana z powodzeniem w sporcie i fizjoterapii. Trening prowadzony pod opieka trenera / fizjoterapeuty składa się z kilkuminutowej rozgrzewki, 20 min. treningu właściwego oraz relaksacji.

Masz dzieci? To idealne miejsce dla Ciebie. Właśnie z myślą o rodzicach, którzy chcieliby o siebie zadbać przygotowano tam kącik malucha. My zajmiemy Twoje dziecko świetną zabawa, a trener zajmie się Tobą i Twoją sylwetką.

Rzeźba i redukcja tkanki tłuszczowej
Aby osiągnąć swój cel nie musisz już spędzać kilku godzin na siłowni. EMS pobudza wszystkie grupy mięśni jednocześnie, czego nie jesteśmy w stanie uzyskać podczas tradycyjnego treningu. W trakcie jednej sesji EMS spalamy do 1200 kcal, a nasz metabolizm jeszcze przez długi czas po jego zakończeniu jest znacznie przyspieszony, co powoduje szybszą redukcję wagi. Już po 6 treningach możemy zaobserwować spadek zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie o ok. 10% oraz znaczną poprawę jędrności skóry.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Powrót do formy po ciąży
Wiemy, że największą zmorą po porodzie jest brzuch i nadprogramowe kilogramy. Jak każda mama nie masz czasu na spędzanie godzin na siłowni? Teraz już nie musisz! Trening EMS trwa tylko 28 minut. Dzięki elektrostymulacji ujędrnisz skórę i wzmocnisz mięśnie. Podczas ćwiczeń nie obciążamy stawów, a co najważniejsze kręgosłupa, który już wystarczająco dużo przeszedł podczas ciąży. EMS wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację, co w efekcie uwolni Cię od bólu pleców.

Rehabilitacja
Jeśli miałeś uraz lub nie możesz nadmiernie obciążać stawów, trening EMS to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W krótkim czasie pozwoli Ci wrócić do pełnej sprawności i aktywności fizycznej. Dzięki tej metodzie skurcz osiągany jest bez obciążenia zewnętrznego, a większość ćwiczeń wykonywana jest z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Jest To również doskonały sposób na pozbycie się bólu pleców. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, przez co narażamy nasz kręgosłup na przeciążenia. Już po kilku sesjach treningowych odczuwamy zasadniczą poprawę. Dzięki EMS mięśnie stają się silniejsze, zwiększa się stabilizacja kręgosłupa, a Ty zapominasz o bólu.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy do studia EMS POINT.

ul. Kobierzyńska 158 , Kraków
tel. 505-163-200
www.emspoint.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Dominika 12 lutego, 2016

    Polecam najlepsze studio treningu EMS w krakowie!!! Trenuje, efekty super!!!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ